18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Tak wiem, gimby się będą pluć żem spiskowiec, że to wszystko ściema itp. Alex Jones fajny ziomek, dobrze gada, porusza nawet kwestie broni chemicznej działającej tylko na wybrane rasy ludzkie(to o czym mówił niedawno pan Mariusz).



Nie widziałem tu więc nie było i chuj.
Zgłoś
Avatar
wafel28 2013-11-05, 3:04
Monsanto to jedna z tych firm.

Za 100lat nie będzie śladu po jakimkolwiek poście na tym forum. Opowieści będą tylko baśniami jak to było kiedyś i jeszcze pod groźbą kary.

Nasze dzieci będą zdemoralizowanymi gimbazami, nienawidzącymi innych ras. Będą się pruć w wieku 11-12lat. A to dzięki tv i sieci.
Nie wspominając już o tym, że celowo wywoływana jest nienawiść rasowa na wielu portalach, po to, aby prędzej doszło do konfliktu, zamieszek. Ten portal też umacnia nienawiść rasową.

Następnie hujowe jedzenia, brak witamin, brak leków lub leki, które nie działają. Bieda, ciągłe konflikty, strach. Wtedy powiemy dość kurwa tego, chcemy czegoś innego i pojawi się Józek, taki Wałęsa dla całego świata. Obieca, że wszystko zmieni, ale trzeba będzie się poświęcić. Rfid itd itp.
Na końcu zostanie elita i parę milionów roboli.
Ludzie sami będą dążyć do zmian i sami pozwolą bez jakiegokolwiek buntu na wprowadzenie wielu ograniczeń, zakazów.
Zgłoś