18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
E................n 2010-05-16, 11:03 22
O widzę, że gifa z rodziną swoją wkleiłeś
Zgłoś
Avatar
kamilksons 2010-05-16, 11:13 18
Echelon dość dziwny obraz rodziny wpoili ci rodzice. Najwyższy czas przejrzeć na oczy, nie każda rodzina wygląda jak twoja, ale i tak pozdrów tatusiów, nawet jeśli nie mają już kontaktu z rzeczywistością. Miłego dnia.
Zgłoś
Avatar
Meru 2010-05-16, 15:06 31
Myślisz, że wygrałeś tą odpowiedzią? Co jest śmiesznego w tym Twoim gifie? Takie śmieszne jest jak chorzy umysłowo się cieszą? Przynajmniej oni coś robią w swoim życiu a zapewne Twoim największym osiągnięciem w życiu jest dostanie się na główną na sadistic.pl
Zgłoś
Avatar
wielkiwu 2010-05-16, 15:24 20
Meru to jest sadistic.pl jak trafnie zauważyłeś. I jeśli nie śmieszą cię chorzy umysłowo to ja nie wiem czego tutaj szukasz
Zgłoś
Avatar
bartega 2010-05-16, 16:20 8
wielkiwu to że to jest sadistic.pl nie znaczy że chorych umysłowo należy wyśmiewać, a jeżeli ciebie bawi nieszczęście w postaci choroby to radziłbym ci się wybrać do psychiatry bo najprawdopodobniej sam jesteś umysłowo chory.
Zgłoś
Avatar
DwOOruch 2010-05-16, 18:42 1
zamknąć ryje.
Nasi przodkowie wyglądali jak małpy i jakoś nie śmiejecie się z nich.
Chyba, że chcecie zaprzeczyć teorii Darwina to ok!

PS: Dla przeciwników Darwinowców: bo tak naprawdę to ludzi stworzył Bóg z gliny, a kobiety z żebra,

GTFO!
Zgłoś
Avatar
B................g 2010-05-16, 18:53 2
DwOOruch napisał/a:

bo tak naprawdę to ludzi stworzył Bóg z gliny



Ze spermy gwoli ścisłośći

A co obrazka, niektórzy tutaj tak mają gdy dostaną piwo za wrzute
Zgłoś
Avatar
abominacja 2010-05-16, 19:02 8
W przeciwieństwie od Ciebie, kamilksons - oni nie spędzają życia przed kompem. Uwierz mi - nikt Cię nie podziwia, gdy machasz rękami ze szczęścia w pustym pokoju, bo dostałeś kolejne piwo...
Zgłoś
Avatar
_DaRkNeS_ 2010-05-16, 19:18 8
Nie pasują piwa ?? To na chuj ta forma oceniania wstawek ?
Nie pasuje ci nabijanie się z chorych ? To wypierdalaj, co to kurwa jest ? sadistic.pl w dawnej postaci chyba poszedł się jebać.
Zgłoś
Avatar
Gamba 2010-05-16, 19:27 6
heh, jak tak patrze na tego gifa to mi sie dowcip przypomnial:
- Co jest cenniejsze od złota na paraolimpiadzie?
- Móc chodzić...
Zgłoś
Avatar
kamilksons 2010-05-16, 19:37 1
abominacja napisał/a:

W przeciwieństwie od Ciebie, kamilksons - oni nie spędzają życia przed kompem. Uwierz mi - nikt Cię nie podziwia, gdy machasz rękami ze szczęścia w pustym pokoju, bo dostałeś kolejne piwo...


Nikt mnie nie podziwia za to bo ręce straciłem w wypadku, ale brawa abominacjo za próbę stworzenia mojego portretu psychologicznego na podstawie avatara i nicka.

A wszyscy zbulwersowani gifem mogą najzwyczajniej zmienić stronę, a nie kląć i wyzywać w obronie chorych umysłowo, pokazując tym swoje prostactwo, chamstwo.
Zgłoś
Avatar
wielkiwu 2010-05-16, 19:48 3
batrega napisał/a:

wielkiwu to że to jest sadistic.pl nie znaczy że chorych umysłowo należy wyśmiewać, a jeżeli ciebie bawi nieszczęście w postaci choroby to radziłbym ci się wybrać do psychiatry bo najprawdopodobniej sam jesteś umysłowo chory.



Obrońca zwierząt się znalazł .. Idź oglądaj demotywatory jak cię razi zawartość sadistica i użytkownicy, których ona bawi.

Jak _DaRkNeS_ pięknie napisał
Cytat:

[..]wypierdalaj[..]



abominacja napisał/a:

W przeciwieństwie od Ciebie, kamilksons - oni nie spędzają życia przed kompem. Uwierz mi - nikt Cię nie podziwia, gdy machasz rękami ze szczęścia w pustym pokoju, bo dostałeś kolejne piwo...



Jakby ktoś nagrał kamilksons, jak macha rękami ze szczęścia bo dostał piwo to pewnie też byśmy go mogli podziwiać na sadolu ..
Zgłoś
Avatar
damiosa 2010-05-16, 19:49 5
i.sadistic.pl/pics/ddbd3f67f5f7.gif
Zgłoś
Avatar
d................a 2010-05-16, 19:51 6
kamilksons napisał/a:


Nikt mnie nie podziwia za to bo ręce straciłem w wypadku



tak, i dupą posty piszesz
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie