18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
ostatni 2012-02-26, 0:04 2
kietong napisał/a:

Powiedzmy sobie uczciwie - na Tuska w większości pie**olą biedacy i ludzie niewykształceni.



Byś się zdziwił. No ale zgodnie z tvnowskimi trendami cała inteligencja polska to prof. Bartoszewski i młodzi wykształceni po europeistyce w wielkich miastach, pracujący wszędzie tylko nie w zawodzie.

kietong napisał/a:

2000 zł na łeb starczy spokojnie, żeby utrzymać jakiś tam samochód, mieć co żreć, w co się ubrać, mieć jakieś niedrogie hobby.



W sensie jak mieszkasz u rodziców i dostajesz tyle kieszonkowego?

kietong napisał/a:

Nie da się obniżyć podatków, a jednocześnie budować dróg, utrzymywać szpitale itp



Teraz mamy raczej do czynienia z podwyższaniem podatków i kręceniem mega wałków przy symulowaniu budowania czegokolwiek.

kietong napisał/a:

Studenciki kończą ch*jowe uczelnie i gównanie kierunki, głównie spędzając czas na pedalskich imprezach, a potem się burzą, że "magister" nie może znaleźć pracy. Debil pozostanie debilem, nieważne z jakim tytułem.



A najgorsze, że jak już mają pracę to nie w swoim zawodzie. Np. Kasia Tusk już gdy studiowała psychologię na gównianej sopockiej uczelni musiała się chwytać pisania bloga o jedzeniu kanapek z kawiorem, wycieczkach do Włoch, i zakupach w butikach oraz innych niedogodnościach związanych z życiem studenckim. Teraz, gdy jest po studiach musi jeszcze dodatkowo pisać do dwóch ogólnopolskich gazet. Ale to mądra dziewczynka i nie narzeka na swój los.

kietong napisał/a:

Wszystko drożeje sukcesywnie od 89' i co Tusk jest temu winny?



Tylko przez ostanie cztery lata nic nie drożeje sukcesywnie, a raczej z dnia na dzień, skokowo, a pensje jakoś stoją w miejscu.

kietong napisał/a:

Do roboty, k***a, to będzie Was stać na wszystko.



Widać jakie masz pojęcie o życiu.

kietong napisał/a:

Każda władza będzie ch*jowa i gówno w tym kraju zmieni. Ale jak rządzi PO, zakładając, że mnie okrada, to przynajmniej wiem, że robi to banda cwaniaków, którzy wykazują minimum inteligencji. Za PiSu miałem wrażenie, że rządzi mną banda debili, której tępota ociera się o miano absurdu.



Dzisiaj obejrzałem z ciekawości fakty na TVNie. Pierwszy materiał to oczywiście 100 dniówka rządu. Nie wiem jakim cudem po 30 sekundach gadania, że Donald ma ciężko zaczął się pocisk po Kaczyńskim, wyrywanie jakichś jego wypowiedzi sprzed 5 lat, głupie docinki itd. Teraz już wiem skąd w Polsce jest tyle otumanionych tak jak Ty ludzi.
Zgłoś
Avatar
Z................y 2012-02-26, 0:08 2
kietong napisał/a:

Powiedzmy sobie uczciwie - na Tuska w większości pierdolą biedacy i ludzie niewykształceni. Jest im źle i biednie, bo przez całe życie nie pracowali na tyle ciężko, żeby teraz starczyło im na wszystko. 2000 zł na łeb starczy spokojnie, żeby utrzymać jakiś tam samochód, mieć co żreć, w co się ubrać, mieć jakieś niedrogie hobby. A jeśli zarabiasz mniej, to proszę ja Ciebie... Nie da się obniżyć podatków, a jednocześnie budować dróg, utrzymywać szpitale itp. Studenciki kończą chujowe uczelnie..(reszta czczego pierdolenia)



Niech zgadnę, z zawodu jesteś synem? A co do Twoich cwaników z PO, to tak dla ciekawostki apropos chujowych kierunków, co skończył Twój wysławiany w niebiosa darczyńca Kim don Tusk i jego wierny kundel Bronek (żeby nie powiedzieć prezydent) - Historię... Otóż ich miejsce jest w szkole, bibliotece, muzeum, dajesz się dymać przez historyków. Ja pierdole Z kolei Kaczyński skończył prawo na UW, ma szeroką wiedzę z dziedziny politologii, ale dla Ciebie zawsze będzie ciemnotą niedorozwinięty lemingu
Zgłoś
Avatar
kietong 2012-02-26, 2:08
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:



Byś się zdziwił. No ale zgodnie z tvnowskimi trendami cała inteligencja polska to prof. Bartoszewski i młodzi wykształceni po europeistyce w wielkich miastach, pracujący wszędzie tylko nie w zawodzie.



Może gdybym obu grup nie znał z życia, to bym nie wiedział. Ci, co idą na eurpoeistykę, to w większości zjeby. Nie wiem, czy to źle, jeśli ktoś nie pracuje w zawodzie, bo dostaje więcej w innej profesji

Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:



W sensie jak mieszkasz u rodziców i dostajesz tyle kieszonkowego?



W sensie, że mieszkam sam z matką, mamy 1500 na łeb plus to, co uda mi się zarobić przy dziennym studiowaniu. Nigdy nie dostawałem kieszonkowego. Więc nie rozumiem, ile Wy kurwa zarabacie, że Wam tak kurewsko źle. 500 zł?

Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:



Teraz mamy raczej do czynienia z podwyższaniem podatków i kręceniem mega wałków przy symulowaniu budowania czegokolwiek.



Taki urok kapitalizmu i światowych kryzysów.

Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:



A najgorsze, że jak już mają pracę to nie w swoim zawodzie. Np. Kasia Tusk już gdy studiowała psychologię na gównianej sopockiej uczelni musiała się chwytać pisania bloga o jedzeniu kanapek z kawiorem, wycieczkach do Włoch, i zakupach w butikach oraz innych niedogodnościach związanych z życiem studenckim. Teraz, gdy jest po studiach musi jeszcze dodatkowo pisać do dwóch ogólnopolskich gazet. Ale to mądra dziewczynka i nie narzeka na swój los.



Pojęcie zazdrości jest mi obce

Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:



Tylko przez ostanie cztery lata nic nie drożeje sukcesywnie, a raczej z dnia na dzień, skokowo, a pensje jakoś stoją w miejscu.



W 2007 nastał światowy kryzys, ale może to tylko zbieg okolicznośći.

Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:



Widać jakie masz pojęcie o życiu.



Pojęcie o życiu wyrabiam sobie na podstawie doświadczeń swoich oraz ludzi, wśród których się obracam. Nauczyło mnie to, że pieniądze mają Ci, którzy pracowali ciężko od podstawówki, albo są kurewsko sprytni i zaradni. Reszta tych pieniędzy nie ma.

Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:



Dzisiaj obejrzałem z ciekawości fakty na TVNie. Pierwszy materiał to oczywiście 100 dniówka rządu. Nie wiem jakim cudem po 30 sekundach gadania, że Donald ma ciężko zaczął się pocisk po Kaczyńskim, wyrywanie jakichś jego wypowiedzi sprzed 5 lat, głupie docinki itd. Teraz już wiem skąd w Polsce jest tyle otumanionych tak jak Ty ludzi.



Praktycznie nie oglądam telewizji. Nie każdy, kto sądzi inaczej niż Ty, musi być zmanipulowany przez TVN. Więc to niekoniecznie stąd, szukaj dalej.

Zly_wrecz_okropny napisał/a:



Niech zgadnę, z zawodu jesteś synem? A co do Twoich cwaników z PO, to tak dla ciekawostki apropos chujowych kierunków, co skończył Twój wysławiany w niebiosa darczyńca Kim don Tusk i jego wierny kundel Bronek (żeby nie powiedzieć prezydent) - Historię... Otóż ich miejsce jest w szkole, bibliotece, muzeum, dajesz się dymać przez historyków. Ja pierdole Z kolei Kaczyński skończył prawo na UW, ma szeroką wiedzę z dziedziny politologii, ale dla Ciebie zawsze będzie ciemnotą niedorozwinięty lemingu



Można powiedzieć, że z zawodu jestem synem, jednak swoje w życiu przeżyłem. Jebie mnie, co skończyli. Tu nie chodzi o to, co kto skończył, tylko o to, kto jak sobie radzi w życiu. Chujowy z niego absolwent UW, skoro dał się wyjebać ze stołka dwóm skurwiałym historykom. To, że myślę inaczej, nie znaczy, żę jestem niedorozwinięty. Nie jestem fanem Tuska, głosowałem na Palikota (choć teraz tego żałuję, bo spodziewałem się więcej po człowieku, który doszedł do takich pieniędzy, niż pajacowanie z transwestytami i pedałami, zajmowanie się pierdołami, typu walka z krzyżem i wspieraniem ćpunków). Po prostu uważam, że z tego, co jest do wyboru, najlepszy jest Tusk.
Zgłoś
Avatar
Radeg 2012-02-26, 8:37 1
kietong, kilka puncików odnośnie twoich postów w tym temacie:
1) Da się budować drogi i obniżyć podatki, tylko trzeba usunąć zbędne wydatki państwa, typu renty, emerytury, długi z rosnącym procentem (np. dług publiczny z obligacji), czy niepotrzebna i niemal już niedziałająca służba zdrowia, ofe, czy nfz. Do tego sprywatyzować ZUS i wywalić 85% urzędników. Ponadto dokładnie przemyśleć przebieg pieniądza przez wszystkie urzędy, z rąk do rąk, by ich było jak najmniej i budżet rośnie a nie maleje. Problem jest tylko taki, że nie ma kto tego zrobić.
2. Ceny z roku na rok rosną, bo następuje inflacja, oraz wzrastają podatki, a rząd Tuska, czy Kaczyńskiego (wszystko jedno) nic z tym nie robi. Oni chcą tylko przetrwać jakoś nic nie robiąc.
3. Kapitalizm to system ekonomiczny, który zakłada brak wtrącania się państwa w gospodarkę, lub jest to w minimalnym stopniu. Czy nazywasz kapitalizmem coś, gdzie na każdym kroku czeka państwo, żre 70% dochodu przedsiębiorcy, a ponadto na każdy krok trzeba mieć zezwolenie, pozwolenie, nakaz, koncesję?
4. Gdyby państwo się odczepiło od ciebie i twojej mamy, zarabialibyście ponad dwukrotnie więcej, gdyby nie te przymusowe zusy etc.
Zgłoś
Avatar
kietong 2012-02-26, 9:50
@up
Ogólnie masz rację, tylko nie wiem, co byś zrobił z obecnymi emerytami. Czy jedno pokolenie po prostu ma zostać bez emerytur? Przecież obecni emeryci muszą z czegość żyć. Do tego niektórzy naprawdę na rentę zasługują, np. matki, samotnie wychowujące dziecko, jakieś tam kurwa porażone dzieci, ludzie bez kończyń itp.
Zgłoś
Avatar
Radeg 2012-02-26, 10:52
kietong napisał/a:

@up
Ogólnie masz rację, tylko nie wiem, co byś zrobił z obecnymi emerytami. Czy jedno pokolenie po prostu ma zostać bez emerytur? Przecież obecni emeryci muszą z czegość żyć. Do tego niektórzy naprawdę na rentę zasługują, np. matki, samotnie wychowujące dziecko, jakieś tam kurwa porażone dzieci, ludzie bez kończyń itp.



Troszkę źle mnie zrozumiałeś.
Nie chodziło mi o to, by nie wypłacić ludziom emerytur, bo to byłaby kradzież. W końcu wszyscy je sobie wyrobili i zapracowali na nie, więc trzeba im te pieniądze w całości zwrócić, a każdy kolejny obywatel zarabiałby już na siebie w całości. Aby zwrócić, potrzebnych jest sporo pieniędzy, tak więc potrzebne byłyby cięcia, cięcia i jeszcze raz cięcia.
Zgłoś
Avatar
xqvz 2012-02-26, 11:56
Pieniądze z prywatyzacji przemysłu ciężkiego, szpitali, kolei itd powinny iść na składki dla osób które już "podpisały" umowę z ZUSem. Nie można zrobić tak, ażeby okazało się, że oni swoje składki stracą, trzeba im to jakoś oddać czy wynagrodzić. Następnie osoby które dopiero teraz podejmują pracę zarobkową powinny albo ubezpieczać się w firmach prywatnych, na korzystnych umowach albo w ogóle się nie ubezpieczać a odkładać sobie co miesiąc jakąś sumkę co wg mnie jest najlepszym rozwiązaniem. Niestety prywatyzacja pod rządami PO przebiega tak, że przedsiębiorstwo kupuje ten kto da większą łapówkę, po promocyjnej cenie a reszta idzie do podziału pomiędzy te pijawki.
Zgłoś
Avatar
ostatni 2012-02-26, 12:31 1
Po pierwsze nie powinno być żadnej prywatyzacji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Skurwysyny sprzedają huty, kopalnie i inne spółki za równowartość rocznego zysku jaki przynoszą one skarbowi państwa. Wiadomo, że ktoś musi być w chuj głupi, albo w chuj bezczelny bo oczywiste jest, że jak urzędnik robi coś takiego to wziął w łapę. Największy przekręt w historii tego kraju to sprzedaż TP francuzom. Zwłaszcza, że firma która kupiła TP należy do państwa francuskiego. Teraz będziemy dożywotnio ruchani przez jednego monopolistę. W 2005 czerwoni z SLD mało nie sprzedali większościowego pakietu akcji Orlenu Rosjanom. A takie dobre wtedy stosunki mieliśmy, że mało Putin nie przyjechał Polski odwiedzić. Na szczęście PiS wygrał wtedy wybory i kazał ruskim wypierdalać. Gdyby nie to to byście się dzisiaj usrali na stacjach benzynowych, a Polska byłaby prawie jedną z republik Rosji. Głownie przez to ruscy do nas potem sapali, robili blokady na mięso itd. Ale o tym w mediach nie mówiono. TVN i reszta świń zaczął pokazywać pierdolenie kaszuba, który gadał jak tragiczną politykę zagraniczną mamy, a prawda jest taka, że po tym wałku z Orlenem to politykę zagraniczną prowadzilibyśmy tylko pod dyktando Rosji.
Zgłoś
Avatar
owek 2012-02-26, 12:38
Już nie mówiąc o tym że Polska i Ukraina kupują gas od Rosji po największej cenie w całej Europie. Zielona Wyspa po chuju.
Zgłoś
Avatar
xqvz 2012-02-26, 12:55
Prywatyzacja jest dobra i koniec. Wszystko co prywatne jest bardziej wydajne, jest tańsze i jest lepsze. A nim mniej pieniędzy w skarbie państwa i w obrocie urzędniczym tym więcej w naszych rękach. Można oczywiście prywatyzować mądrze, nawet trzeba. Ale musielibyśmy mieć wtedy na górze polskie elity, a nie elity jakiś obcych wpływów.

Co najwyżej pozostawić strategiczne gałęzie przemysłu w rękach państwa, lub pod jakimś tam nadzorem, tak jak właśnie przemysł paliwowy, w imie bezpieczeństwa i obronności kraju. Wszystko inne sprywatyzować w pizdu !
Zgłoś
Avatar
owek 2012-02-28, 4:19
xqvz napisał/a:

Prywatyzacja jest dobra i koniec. Wszystko co prywatne jest bardziej wydajne, jest tańsze i jest lepsze. A nim mniej pieniędzy w skarbie państwa i w obrocie urzędniczym tym więcej w naszych rękach. Można oczywiście prywatyzować mądrze, nawet trzeba. Ale musielibyśmy mieć wtedy na górze polskie elity, a nie elity jakiś obcych wpływów.

Co najwyżej pozostawić strategiczne gałęzie przemysłu w rękach państwa, lub pod jakimś tam nadzorem, tak jak właśnie przemysł paliwowy, w imie bezpieczeństwa i obronności kraju. Wszystko inne sprywatyzować w pizdu !


Co do tego że prywatne firmy działają lepiej, ok racja. Musisz też patrzeć na aspekty tego że u nas niektórych rzeczy nie opłaca sie produkować, bo Chińczycy robią to o wiele taniej, ale tutaj bardziej chodzi o elektronikę.

Zauważ też że nie ma żadnych Polskich firm znanych na całym świecie. Myślę że to jest wina braku kapitału i bariery urzędnicze.

No ale jeżeli chodzi o rolnictwo i rybołówstwo i przemysł przetwórczy z tym związany, to nie chce nawet mówić ile cukrowni zostało zamkniętych i ile rybaków z nad morza nie mogło sobie łowić rybek przez głupie limity nałożone przez EU.

Nawet nie chce przypominać jak kilka lat temu chcieli sprzedać KGHM za cene 3 letnich dochodów firmy. No kurwa.
Zgłoś