18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
Mr.Drwalu 2012-02-24, 15:59 71
dokładnie
Zgłoś
Avatar
kiki 2012-02-24, 16:01 31
Zgłoś
Avatar
K................k 2012-02-24, 16:30 10
No, zaczyna się kontrpropaganda, po tym jak Tuskowi słupki spadły po ACTA.
Zgłoś
Avatar
Mr.Drwalu 2012-02-24, 16:42 1
Hah A.C.T.A to pikuś przy tym co Tusk wprowadzi
Źródło: SMOG.PL -->http://www.smog.pl/wideo/51149/wprowadza_acta_tylnymi_drzwiami/
Zgłoś
Avatar
iPoCoTaRejestracja 2012-02-24, 17:46 2
@do panów wyżej: To ten co nie głosuje na PiS to wyborca PO?
Zgłoś
Avatar
sowiak92 2012-02-25, 13:58 4
I już jazda PO vs. PIS. Dwie partie chuje warte. Dziekuje dobranoc.
Zgłoś
Avatar
Gszysztow 2012-02-25, 14:00 10
Dla mnie każdy kto szufladkuje idiotę jako wyborce PIS czy PO jest jeszcze większym kretynem niż wyżej wymienieni. Jest debilem, któremu do rozumu jest strasznie daleko a przez swoją tragiczną krótkowzroczność wpędza ten kraj w jeszcze większą zapaść. Pajacowi takiemu powinno się odebrać prawa wyborcze bo swój mózg już dawno oddał specom z rzetelnych mediów.
Zgłoś
Avatar
Fedek 2012-02-25, 14:11 2
byłem w komisji wyborczej i autentycznie to tak wyglądało
Zgłoś
Avatar
Takeda 2012-02-25, 14:32
Ile można się spierać? Te kłótnie nie mają sensu, bo nie da się udowodnić wyższości jednych złodziei nad drugimi.
Zgłoś
Avatar
marianer7 2012-02-25, 14:36 1
Donald was wyjebie i tak będziecie zadowoleni bo większość z was to tępe bydło.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2012-02-25, 15:07 1
A ja zagłosuje na Palikota i pierdolę to co domorosły znawca z internetu mi powie. Przeboleję transa i pedała w Sejmie, byleby nie rządził Tusk ani Kaczka.

PS: A to "oddałem Smoleńsk Rosjanom" to pierdolona głupota! Takie jest międzynarodowe prawo lotnicze. Katastrofę bada kraj, na którego terenie miała miejsce.
Zgłoś
Avatar
ostatni 2012-02-25, 15:46 15
BongMan napisał/a:

A ja zagłosuje na Palikota i pie**olę to co domorosły znawca z internetu mi powie. Przeboleję transa i pedała w Sejmie, byleby nie rządził Tusk ani Kaczka.



Palikot to kumpel Tuska i tyle zdziałasz. Ale za lolka to dałbyś pewnie dupy transowi.

BongMan napisał/a:

PS: A to "oddałem Smoleńsk Rosjanom" to pie**olona głupota! Takie jest międzynarodowe prawo lotnicze. Katastrofę bada kraj, na którego terenie miała miejsce.



Nieprawda. Tusk mógł się powołać na umowę polsko-rosyjską z 1993. Wtedy śledztwo prowadzone byłoby wspólnie. Widzę, że sugestie TVN-u wspomagane działaniem THC dają dobre rezultaty.
Zgłoś
Avatar
tazmandu 2012-02-25, 15:51
Śmieszyłoby mnie to, gdyby nie jeden z mieszkańców Krakowa, który zapytał mnie dokładnie o to samo w czasie ostatnich wyborów parlamentarnych... Pominę już fakt, ze chciał oddać głos za ubezwłasnowolnionego rodzica i dziwił się czemu tak nie można. Chuj wyborcom pis w dupę, po same gardła!
Zgłoś
Avatar
ostatni 2012-02-25, 15:55 8
tazmandu napisał/a:

Śmieszyłoby mnie to, gdyby nie jeden z mieszkańców Krakowa, który zapytał mnie dokładnie o to samo w czasie ostatnich wyborów parlamentarnych... Pominę już fakt, ze chciał oddać głos za ubezwłasnowolnionego rodzica i dziwił się czemu tak nie można. ch*j wyborcom pis w dupę, po same gardła!



Ach ci młodzi, wykształceni z wielkich miast...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie