18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
tazmandu 2012-02-25, 16:02 4
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:



Ach ci młodzi, wykształceni z wielkich miast...



Jesteś taki zabawny - te jakże pocieszne teksty bierzesz zapewne na zmianę z gazety polskiej i tv trwam. Prezes pewnie wali gruchę myśląc o takich jak ty.
Zgłoś
Avatar
ostatni 2012-02-25, 16:04 1
tazmandu napisał/a:

Jesteś taki zabawny - te jakże pocieszne teksty bierzesz zapewne na zmianę z gazety polskiej i tv trwam. Prezes pewnie wali gruchę myśląc o takich jak ty.



Przynajmniej nie głosuję na gościa, który mnie wali w dupę i jeszcze się z tego cieszę.
Zgłoś
Avatar
tazmandu 2012-02-25, 16:09 3
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:



Przynajmniej nie głosuję na gościa, który mnie wali w dupę i jeszcze się z tego cieszę.



Jesteś strasznie ograniczony, jeżeli myślisz, że nie głosując na jarka, głosowałem na tuska. Dla was/ciebie takie płytkie, czarno-białe życie to chleb codzienny
Zgłoś
Avatar
s................a 2012-02-25, 16:11
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:



Przynajmniej nie głosuję na gościa, który mnie wali w dupę i jeszcze się z tego cieszę.



Przecież on nigdzie nie napisał, że głosuje na kaczyńskiego

tazmandu napisał/a:



Jesteś strasznie ograniczony, jeżeli myślisz, że nie głosując na jarka, głosowałem na tuska. Dla was/ciebie takie płytkie, czarno-białe życie to chleb codzienny



nic nie poradzisz, oni już tak mają
Zgłoś
Avatar
ostatni 2012-02-25, 16:16 1
scotpila, wszystko ok, tylko powiedz jakim trzeba być idiotą, żeby wyzywać wszystkich wyborców danej partii od analfabetów
Zgłoś
Avatar
s................a 2012-02-25, 16:23 1
up@

A jak można wszystkich niegłosujących na PiS uważać za wyborców PO?

Poza tym sytuacja na obrazku nie jest wyssana z palca
Zgłoś
Avatar
ostatni 2012-02-25, 16:41 1
scotpila napisał/a:

Poza tym sytuacja na obrazku nie jest wyssana z palca



W elektoracie każdej partii znajdzie się jakiś plebs.To jeśli w więzieniach niemal wszyscy głosują na PO, to ich wyborców mam nazywać złodziejami? Poza tym śmieszne jest jak w społeczeństwie została zaszczepiona nienawiść wobec PiS-u przez media, których właścicielom mogłoby zaszkodzić dojście tej partii do władzy.
Zgłoś
Avatar
xqvz 2012-02-25, 16:51 7
Najbardziej w was niektórych barany jebane denerwuje mnie to, że uważacie Palikota za jakąś alternatywę. Nie macie bladego pojęcia o ekonomii, gospodarce krajowej czy światowej, o militariach, o medycynie czy edukacji, o prawie. Mimo to chodzicie głosować, głosujecie na jakiegoś pajaca który jest kontrolowaną opozycją, obiecał wam legalizacje jarania i zdobył wasze serca. Każdy z was jest święcie przekonany, że ma racje i jest mądry. Każdy z was powinien mieć odebrane prawo głosu Prosto i zwyczajnie.
Sam też nie twierdzę, że jestem kompetentny aby o czymkolwiek decydować czy wybierać rząd w głosowaniu. Z chęcią oddałbym swoje prawo głosu w imie tego, żeby kilku debili z mojego otoczenia je straciło. Bo tak na prawdę to nie Tusk, nie Rostkowski, nie Palikot czy Pawlak są źli, to Wy jesteście źli, bo jesteście głupi i ich wybieracie. Manipulują wami w mediach jak chcą a wy jeszcze żyjecie w przeświadczeniu, że myślicie samodzielnie. Demokracja to czysta głupota, a już na pewno w takim wymiarze jak dzisiaj.
Zgłoś
Avatar
ostatni 2012-02-25, 17:06 6
Jak można głosować na typa, który 5 lat temu był niemal działaczem katolickim, a dzisiaj przeszkadza mu krzyż w sejmie, popiera pedałów i wstawia gadki o legalizacji. Przecież każdy kto ma coś między uszami powinien się domyślić, że ma do czynienia ze zwykłą sprzedajną kurwą, która jeśli dopcha się do władzy i tak będzie robić co chce, bo przez całe życie nie kierowała się żadną ideologią, a jedynie chęcią zysku. Najlepsze jest to, że kochane media prowadzą wyruchane na lewą stonę lemingi w kierunku Palikota, bo w interesie ich właścicieli jest niedopuszczenie do władzy PiSu. W ogóle w tym kraju tak na prawdę nie było prawdziwej transformacji. W innych krajach po obaleniu komuny w pierwszej kolejności zostały odtajnione akta bezpieki i wszyscy konfidenci musieli spierdalać. U nas natomiast agent bolek zablokował wszystko i teraz stare towarzystwo dalej trzyma się przy korycie. Jak przeczytałem wywiad z córką Jaruzelskiego, w którym mówiła jak pokrzywdzona jest jej rodzina i że chętnie założyłaby partię z Martą Kaczyńską, gdyby nie jej uprzedzenia to się za łeb złapałem. Tacy ludzie powinni wstydzić się spojrzeć innym w oczy i spierdalać z tego kraju. Ale w Polsce to z przyzwoitych ludzi robi się tych uprzedzonych, nienawistnych, mściwych. Na prawdę polecam obejrzeć "Nocną Zmianę". Wtedy zobaczycie kiedy i w jakich okolicznościach powstał podział, który po dziś dzień istnieje. A głosującym na PO gratuluję popierania obrońców konfidentów i sb-ków.
Zgłoś
Avatar
Pener 2012-02-25, 17:09 1
Ja-ah-qu-ub-el tobie serio chce się wypisywać te pierdoły?
Zgłoś
Avatar
ostatni 2012-02-25, 17:11 1
Sam jesteś pierdołą jeśli tak uważasz i warny mi cofnij.
Zgłoś
Avatar
Pener 2012-02-25, 17:13 1
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:

warny mi cofnij


a niby z jakiej okazji?
Zgłoś
Avatar
pieto90 2012-02-25, 17:14
@Pener666- on ma coś przynajmniej do powiedzenia...
Zgłoś
Avatar
ostatni 2012-02-25, 17:15 1
Bo były niesłusznie postawione i ktoś zdrowo ze mną w chuja leciał wstawiając ortografy do moich wypowiedzi.
Zgłoś
Avatar
Pener 2012-02-25, 17:16 2
pieto90 napisał/a:

on ma coś przynajmniej do powiedzenia...


ciągle to samo

Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:

Bo były niesłusznie postawione


były słusznie wystawione
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie