18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
ostatni 2012-02-25, 17:17 1
Pener666 napisał/a:

ciągle to samo



może mam co tydzień poglądy zmieniać żeby było ciekawiej?
Zgłoś
Avatar
Pener 2012-02-25, 17:19 1
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:

może mam co tydzień poglądy zmieniać żeby było ciekawiej?


byłoby ciekawiej
teraz to wygląda na ctrl+c ctrl+v
Zgłoś
Avatar
solarik13 2012-02-25, 17:20 1
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:

W ogóle w tym kraju tak na prawdę nie było prawdziwej transformacji. W innych krajach po obaleniu komuny w pierwszej kolejności zostały odtajnione akta bezpieki i wszyscy konfidenci musieli spierdalać. U nas natomiast agent bolek zablokował wszystko i teraz stare towarzystwo dalej trzyma się przy korycie. Jak przeczytałem wywiad z córką Jaruzelskiego, w którym mówiła jak pokrzywdzona jest jej rodzina i że chętnie założyłaby partię z Martą Kaczyńską, gdyby nie jej uprzedzenia to się za łeb złapałem. Tacy ludzie powinni wstydzić się spojrzeć innym w oczy i spierdalać z tego kraju. Ale w Polsce to z przyzwoitych ludzi robi się tych uprzedzonych, nienawistnych, mściwych. Na prawdę polecam obejrzeć "Nocną Zmianę". Wtedy zobaczycie kiedy i w jakich okolicznościach powstał podział, który po dziś dzień istnieje. A głosującym na PO gratuluję popierania obrońców konfidentów i sb-ków.



PIS w 2005 roku pod tymi hasłami wygrał wybory. W dzisiejszych czasach to nie jest problem większości Polaków. Gdyby PIS doszło do władzy to byśmy mieli większy cyrk w sejmie niż teraz mamy.
Zgłoś
Avatar
ostatni 2012-02-25, 17:20 1
Pener666 napisał/a:

byłoby ciekawiej



cofnij mi warny to pomyślę na tym

solarik13 napisał/a:

PIS w 2005 roku pod tymi hasłami wygrał wybory. W dzisiejszych czasach to nie jest problem większości Polaków. Gdyby PIS doszło do władzy to byśmy mieli większy cyrk w sejmie niż teraz mamy.



może jakiś konkret, a nie "większy cyrk", swoją drogą to społeczeństwo upada jeśli ludzie nie mają nic przeciwko konfidentom
Zgłoś
Avatar
xqvz 2012-02-25, 17:32 3
Żadnych konkretów nie dostaniesz. Połowa tych lemingów po prostu wie, że ma racje ale nie ma zielonego pojęcia dlaczego te racje ma. Po prostu to czują ;] A czują to dlatego, że telewizja im to wpompowała w dupę niepostrzeżenie. Główna manipulacja nie polega na podawaniu fałszywych informacji ale właśnie na graniu na uczuciach ludzi. Co jest fajne, a co nie jest. Co jest modne a co nie. Co właściwe a co nie. Potem taki wie ale nie wie czemu
Zgłoś
Avatar
ostatni 2012-02-25, 17:36 2
Po dorszu za 8,50 trzeba było zmienić strategię własnie na granie na emocjach. Stąd te utarte powiedzonka typu "jak wygra pis to będzie koniec", "pisiory tylko czepiają się biednego donka ", "kaczor chce wojny z rosją"
Zgłoś
Avatar
kietong 2012-02-25, 18:00
Jak ktoś jedzie po Tusku, to najwięcej piw w Komentarzu ma ten co jebie Kaczyńskiego. Jak ktoś jedzie po Kaczyńskim, to wygrywa ten, co jedzie po Tusku. Stąd ciekawi mnie, za kim jest tak naprawdę większość sadoli.
Zgłoś
Avatar
Nuck4d- 2012-02-25, 18:47
kurwa mac głosujcie dalej na tuska, bo "wole głosować na tuska niz na kaczora"
Zgłoś
Avatar
Z................y 2012-02-25, 19:52
Pener666 napisał/a:

Ja-ah-qu-ub-el tobie serio chce się wypisywać te pierdoły?



O jaki obrońca uciśnionych, wracaj szukać jakiś pierdół po internecie, raz raz na jednej nóżce.

Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:



cofnij mi warny to pomyślę na tym

może jakiś konkret, a nie "większy cyrk", swoją drogą to społeczeństwo upada jeśli ludzie nie mają nic przeciwko konfidentom



Daj spokój przecież użytkownicy Sadola to średnio 60% gimbusów i 30% nekrofilii i itp POpaprańców Pointless
Zgłoś
Avatar
Pener 2012-02-25, 19:56 2
Zly_wrecz_okropny napisał/a:

O jaki obrońca uciśnionych, wracaj szukać jakiś pierdół po internecie, raz raz na jednej nóżce.


chłopcy, jak tak się polityką interesujecie, to może zmieńcie portal? raz raz na jednej nóżce

Zly_wrecz_okropny napisał/a:

Daj spokój przecież użytkownicy Sadola to średnio 60% gimbusów i 30% nekrofilii i itp POpaprańców


i kilku pseudointeligentów
Zgłoś
Avatar
!Timon 2012-02-25, 21:40 4
@BongMan
Jak bezdennie głupim trzeba być, żeby lot wykonywany przez samolot wojskowy, pilotowany przez pilotów wojskowych, przewożący najważniejszych dowódców sztabu generalnego i prezydenta nazywać lotem cywilnym. Co oni kurwa w Orbisie wycieczkę wykupili? To był lot wojskowy wypakowany generałami NATO jakby nie patrzeć. Czemu NATO nie prowadziło śledztwa? Zapytaj Donka.
Zgłoś
Avatar
ostatni 2012-02-25, 21:53 1
!Timon, i samolot był samolotem lotnictwa wojskowego, należącym do pułku wojska polskiego, z tym orbisem to dojebałes, piwo leci, bongo pewnie aż lolka musiał zapalić żeby to przemyśleć
Zgłoś
Avatar
Z................y 2012-02-25, 23:10
Pener666 napisał/a:


chłopcy, jak tak się polityką interesujecie, to może zmieńcie portal? raz raz na jednej nóżce



To może nie wrzucajcie na główną tematów związanych z polityką jeżeli kłóci to się z konwencją strony. Idę odreagować i wykopać jakieś zwłoki z/w

Pener666 napisał/a:


i kilku pseudointeligentów



Nie podlizuj się, myślisz że awansujesz ?
Zgłoś
Avatar
kietong 2012-02-25, 23:38 2
Powiedzmy sobie uczciwie - na Tuska w większości pierdolą biedacy i ludzie niewykształceni. Jest im źle i biednie, bo przez całe życie nie pracowali na tyle ciężko, żeby teraz starczyło im na wszystko. 2000 zł na łeb starczy spokojnie, żeby utrzymać jakiś tam samochód, mieć co żreć, w co się ubrać, mieć jakieś niedrogie hobby. A jeśli zarabiasz mniej, to proszę ja Ciebie... Nie da się obniżyć podatków, a jednocześnie budować dróg, utrzymywać szpitale itp. Studenciki kończą chujowe uczelnie i gównanie kierunki, głównie spędzając czas na pedalskich imprezach, a potem się burzą, że "magister" nie może znaleźć pracy. Debil pozostanie debilem, nieważne z jakim tytułem. Mądry człowiek poradzi sobie w KAŻDYCH warunkach, a malkontent zawsze będzie pierdolił. Co pozostaje nieudacznikowi, poza pierdoleniem na władzę? Wszystko drożeje sukcesywnie od 89' i co Tusk jest temu winny? Do roboty, kurwa, to będzie Was stać na wszystko.

Każda władza będzie chujowa i gówno w tym kraju zmieni. Ale jak rządzi PO, zakładając, że mnie okrada, to przynajmniej wiem, że robi to banda cwaniaków, którzy wykazują minimum inteligencji. Za PiSu miałem wrażenie, że rządzi mną banda debili, której tępota ociera się o miano absurdu.
Zgłoś
Avatar
Arni. 2012-02-25, 23:56
kolejną polityczną napierdalanke na sadisticu uważam za otwartą
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie