18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Insanity workout
Old.Mc.Boner • 2013-05-17, 12:03


Już niedługo wakacje. Smalec trzeba troszke przytopić a to przydałoby sie każdemu. Szukałem po necie skutecznych aerobów, treningów siłowych i trafiłem na to. Jestem po 2 dniach treningu i to zajebiście daje w kość. Nie bez powodu nazywa się to insanity
Do tego dobra dietka, suple i jadziemy. Jak ktoś będzie chciał linka do całego zestawu płyt chętnię podeślę (ok 5gb, pisać na pw).
Ćwiczenia trwają ok 40-50 min więc wystarczy 1seria dziennie
part 2: /watch?v=B0D5jSB0XzI

PS: Nie inetesuje Cie to ? Scrolluj dalej i wpierniczaj junk food
Zgłoś
Avatar
zuku73 2013-05-17, 22:55
Dobre to ponoć
Zgłoś
Avatar
beephe 2013-05-17, 22:57 2
Dokładnie - interwały o wysokiej intensywności -HIIT.
W treningu chodzi o to, aby ćwiczenia wykonywać przy tętnie około/powyżej 180, a nie jak przy zwykłych aerobach - ok. 140. Jak dla mnie to Insanity przez 40-50 min zdecydowana przesada (choć przyznam, że nie sprawdzałem całego planu treningu). Tkanka tłuszczowa spala się przy tętnie 140 po ok. 20-30 minutach treningu, dlatego też truchtać powinno się nieco dłużej. Przy tętnie 180 spalanie tkanki tłuszczowej jest o wiele szybsze i trwa nawet do kilku godzin po treningu. Zwykle HIIT trwa około 20 minut (są takie, które trwają 10-15).

Jak ktoś jest trochę wysportowany to polecam HIITy z częstymi zmianami wysokości środka ciężkości (np. wyrzut nóg i podpór przodem -> pompka -> wyskok w góre) i kilka innych do znalezienia w necie, które wykorzystuje się przy treningach mma, gdzie podczas walki często zmienia się płaszczyzny.
Zgłoś
Avatar
qwedud 2013-05-17, 22:57 2
taaa... jest połowa maja i ktoś tu chce sobie zrobić sylwetkę na wakacje...chyba na 2015 rok poza tym, że mnie to interesuje, to bez sensu jest wrzucać jakie coś na sadola...po prostu BEZ SENSU...piwa nie ma :]
Zgłoś
Avatar
judasz1234 2013-05-17, 23:03 8
tylko juro trening
Zgłoś
Avatar
pemb 2013-05-17, 23:03
Polecam trening kettlebell.
Zgłoś
Avatar
babycow 2013-05-17, 23:06 1
Cytat:

ba troszke przytopić a to przydałoby sie każdemu.


zazdroszcze wam... chcialbym miec nadwage.... kurwa....
Zgłoś
Avatar
oooouz 2013-05-17, 23:07
narazie wystarczy fbw 15-10-5 + a6w

Zgłoś
Avatar
D................a 2013-05-17, 23:09 1
Dziś załatwiłem sobie materiały, zaczynam od poniedziałku Piwko leci oczywiście. Ponoć dobre gówno to jest, ale wygląda trochę chujowo jak aerobik dla homosiów. Niemniej jednak ludzie mówią, że daje efekty i jest dość ciężkie. Przekonam się sam. No pain, no gain.

I btw. suple są dla frajerów, którzy nie są na tyle cierpliwi, żeby na sucho jechać
Zgłoś
Avatar
norsman 2013-05-17, 23:15
robiłem to kiedyś, wytrzymałem 3 tyg, efekty są ale trzeba regularnie ćwiczyć a jest to mega męczące... gratuluję ludziom którzy to skończyli
Zgłoś
Avatar
KMD 2013-05-17, 23:16
@babycow
Tu nie chodzi o nadwagę tylko o oponkę, która zasłania piękny kaloryfer, który nawet najsłabszy herlak ma gdzieś ;P
Chyba, że naciągasz skórę na podbrzuszu spinaczami do bielizny jak ja, wtedy ćwiczenia nie potrzebne
Zgłoś
Avatar
Proximate 2013-05-17, 23:28
@Charmer

Jebnij mi ten zestaw na PW, thanks ;P
Zgłoś
Avatar
BPG 2013-05-17, 23:32
zapodaj linkiem to sobie sciagne, w sobote wyjebali mnie z roboty (ciezka fizyczna) a wpierdalam jak szalony to za miesiac bede wygladal jak toczek jeśli nie zaczne czegoś ćwiczyc xd
Zgłoś
Avatar
Ciesin 2013-05-17, 23:35 2
Pierdolenie o Szopenie. Zwykły trening interwałowy, HIIT, lub tabata, do tego - jeśli nie wystarcza- aeroby typu bieganie i tłuszcz leci. Właściwie, już same interwały dają po dupie wystarczająco, ale ja lubię sobie po interwałach pobiegać, niezbyt szybko, dla rozluźnienia. Jak już było powiedziane - przede wszystkim dieta. Trzeba wiedzieć co się je, warto poczytać o składnikach odżywczych i w jaki sposób je przyjmować (kiedy, w jakich ilościach) i efekty pojawią się szybko. Bez pożal się Boże suplementów...
Zgłoś
Avatar
sidmyfish 2013-05-17, 23:36
Póki co mialem dwa podejscia pod ten trening, 2x jako palacz i generalnie nie dawałem rady kondycyjnie, moze niedlugo postaram sie zrobic 3 podejscie ;]
Zgłoś
Avatar
ZiZU 2013-05-17, 23:42
Tak żeby was dojebać, moja dziewczyna jest w połowie drugiego miesiąca tych treningów, daje rade i poleca ;]
Btw. nie, nie wyglada jak Marit Bjoergen
I nie jest to trening dla osób otyłych, osoby otyłe nie dadzą sobie rady, to trening typowy żeby spalić lekki nadmiar tłuszczu i wyrzeźbić mięśnie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie