18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 60 minut temu
Insanity workout
Old.Mc.Boner • 2013-05-17, 12:03


Już niedługo wakacje. Smalec trzeba troszke przytopić a to przydałoby sie każdemu. Szukałem po necie skutecznych aerobów, treningów siłowych i trafiłem na to. Jestem po 2 dniach treningu i to zajebiście daje w kość. Nie bez powodu nazywa się to insanity
Do tego dobra dietka, suple i jadziemy. Jak ktoś będzie chciał linka do całego zestawu płyt chętnię podeślę (ok 5gb, pisać na pw).
Ćwiczenia trwają ok 40-50 min więc wystarczy 1seria dziennie
part 2: /watch?v=B0D5jSB0XzI

PS: Nie inetesuje Cie to ? Scrolluj dalej i wpierniczaj junk food
Zgłoś
Avatar
Bomba99 2013-05-17, 12:11 3
Generalnie to junk food teraz wpierdalam jako dodalek do diety na mase, zeby dojebac kalorie na maxa, a że jestem hard gainerem to mi nie zaszkodzi a filmik dobry
Zgłoś
Avatar
zlomiarz666 2013-05-17, 12:12 11
lordi2 napisał/a:

PS: Nie inetesuje Cie to ? Scrolluj dalej i wpierniczaj junk food



Ciebie to interesuje? To idz na forum tematyczne, a nie na sadola
Zgłoś
Avatar
Yggdrasil 2013-05-17, 12:23 41
lordi2 napisał/a:


Już niedługo wakacje. Smalec trzeba troszke przytopić a to przydałoby sie każdemu. Szukałem po necie skutecznych aerobów, treningów siłowych i trafiłem na to. Jestem po 2 dniach treningu i to zajebiście daje w kość. Nie bez powodu nazywa się to insanity
Do tego dobra dietka, suple i jadziemy. Jak ktoś będzie chciał linka do całego zestawu płyt chętnię podeślę (ok 5gb, pisać na pw).
Ćwiczenia trwają ok 40-50 min więc wystarczy 1seria dziennie
part 2: /watch?v=B0D5jSB0XzI

PS: Nie inetesuje Cie to ? Scrolluj dalej i wpierniczaj junk food



Widać żeś sezonowiec, na forme pracuje się latami, a nie dlatego, że wakacje się zbliżają i wypadałoby troche sadła zrzucić. Zapewne zacząłeś ćwiczyć kilka dni temu i teraz masz sie za pro elo sportowca. /hejt mode off
Zgłoś
Avatar
Old.Mc.Boner 2013-05-17, 12:26 6
Yggdrasil napisał/a:



Widać żeś sezonowiec, na forme pracuje się latami, a nie dlatego, że wakacje się zbliżają i wypadałoby troche sadła zrzucić. Zapewne zacząłeś ćwiczyć kilka dni temu i teraz masz sie za pro elo sportowca. /hejt mode off



"musze mu dojebać...muszę...muszę... tak lepiej"
nope, nie uważam sie za pro elo, po prostu wrzucam to jako ciekawostke. To że chcę się lekko wziąć za siebie, poprawić figurę i kondyche nie znaczy że za 20 dni będę burneiką
Zgłoś
Avatar
tysonic 2013-05-17, 12:52 1
"Life changing process"...chciałbym usłyszeć ich definicję procesu zmieniającego życie. No schudł i lekko wyrzezbił, wielka kurwa życiowa zmiana.
Zgłoś
Avatar
Lordzik92 2013-05-17, 13:08 14
Tutaj znalazlem lepszy trening na zgubienie tluszczu...

A oto efekty:


Trenerem byl Rudolf Höss sugerujacy sie wytycznymi samego Heinricha Himmlera
Zgłoś
Avatar
mover2 2013-05-17, 13:36 1
Bomba99, Czym jesteś?
Zgłoś
Avatar
k................z 2013-05-17, 13:41 1
up hard gainer to gość który ma bardzo szybką przemiane materi i cieżko łapie kilogramy
Zgłoś
Avatar
garota 2013-05-17, 14:42 8
Kurwa w internecie tylu specjalistów jest od treningów że śmiać się chce. A zasady są tylko dwie: wpierdalaj zdrowo, napierdalaj na treningach hardcorowo. Tyle w temacie.
Zgłoś
Avatar
Huger 2013-05-17, 17:41
Znam Insanity. Probowalem tego z paczka znajomych. Nikt nie wytrzymal wiecej jak 2 tygodnie.
Zgłoś
Avatar
NieWiemZeWiem 2013-05-17, 17:57 7
kurwa dieta panowie dieta!!!!!!! mozesz wpierdalac nawet same hamburgery ale jesli nie przekreczoysz dziennego zapotrzebowania kalorycznego to bedzie chudl. Po drugi trzeba wiedziec co robia weglowodany proste i co je zawiera. Kiedy je jesc i po co. Ile bialka jesc zeby nie zjechac z miesni i trzeba wpierdalac zdrowy tluszcz zeby spalac tluszcz kurwa jak widze takich sezonowco to noz w kieszeni sam sie otweira. Najpierw wiedza potem filmiki kurwa.
Hard gainer inaczej ektormorfik czyli ktos kto moze wpierdalac jakby jutra nie bylo a wyglada nadal jak pizda niemowlecia
Zgłoś
Avatar
Sonal 2013-05-17, 18:10 4
Nie wierzę w te marketingowe gówna, że po 60 dniach tak się wygląda. Robię podobne ćwiczenia z Nike+ i są efekty, sylwetka lepsza, obwody spadły, waga spadła (mam tylko 6 kilo nadwagi wg BMI) i teraz jadę czwarty miesiąc (ponad 1h aeorobów - aż dosłownie do wyrzygania z wysiłku), do tego dieta i jakoś cel: "kaloryfer" daję sobie na następny rok. Ktoś łyknie te 60 dni i się tylko zawiedzie. Tak jakbym oglądal reklamę tych pasów na bateryjki z Mango.

Garota dobrze prawi. Zaglądam na kilka for o ćwiczeniach i odchudzaniu. Kurwa ilu tam jest takich mądrych co po jednym, dwóch dniach już sie czują kulturystami, a potem stek wymówek.

Wymówki nie spalają kalorii!

Charmer - ciekawe ile wytrzymasz
Zgłoś
Avatar
Dzikiwaz 2013-05-17, 22:05
Dobra teraz info do hejterów jak np. Sonal.

Trening Insanity jest robiony przez firmę Beachbody. Są również autorem sławnego na Zachodzie i USA P90X. Insanity to trening nastawiony na poprawę cardio i padek wagi, bez skupiania się na budowie mięśni. Jeżeli ktoś woli trochę schudnąć i nabrać mięśni niech robi P90X. Jeżeli chcesz mieć lepsze osiągi w aerobach i schudnąć bo masz nadwagę polecam Insanity. Problem polega tylko na tym, że nie są to treningu dla początkujących. I tu nie chodzi o to czy ktoś da radę czy nie da rady przeprowadzić całego treningu, ale czy nie zrobi to mu krzywdy.

Przez pierwszy miesiąć Insanity trenujemy 40-50, z brzuchem około godziny. Treningi są męczące nie powiem, ale dynamiczne i dają satysfakcję. W drugim miesiącu zaczyna się hardcore, ale kto dojdzie ten zobaczy.

W czym tkwi tajemnica Insanity? W niczym wielkim, po prostu jest to trening HIIT. Po dwóch tygodniach mogę powiedzieć, że zauważyłem poprawę kondychy i nie wielki spadek wagi. Dodam, że wcześniej uprawiałem różne formy rekreacji sportowej od 3-4 miesięcy w miarę regularnie.
Zgłoś
Avatar
KMD 2013-05-17, 22:54
Pierdolenie.
Bieganie da Ci podobne efekty, a nie trzeba myśleć
O ile już masz jakieś mięśnie ;f
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie