18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 5 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
Kolejny sukces Policji - 0.2g
BongMan • 2011-12-20, 13:58
Pruszkowska policja - przed mafią pruszkowską trzęśli portkami, to próbują odzyskać renomę napastując niewinne kobiety...
Cytat:

Policjanci z Pruszkowa zatrzymali 23-letnią kobietę, która schowała w kosmetyczce torebkę z marihuaną. Policjanci zabezpieczyli też 2 tys. zł na poczet kary.

fot. KAM
W niedzielę podczas wieczornego patrolu pruszkowscy funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej BMW. W pojeździe siedziały dwie kobiety. Nerwowe zachowanie jednej z nich wzbudziło podejrzenia mundurowych. Podczas kontroli osobistej policjantka znalazła w kosmetyczce Klaudyny P. torebkę z suszem roślinnym. 23-letnia kobieta przyznała, że jest to marihuana.

Klaudyna P. została zatrzymana i umieszczona w areszcie. Po zważeniu zawartości torebki okazało się, że miała przy sobie 0,2 grama narkotyku.

Zatrzymanej grozi do 3 lat pozbawienia wolności. Kobiecie zostały też odebrane pieniądze w wysokości 2 tys. zł, które zabezpieczono na poczet przyszłej kary.

Zgłoś
Avatar
BongMan 2011-12-23, 13:05
Nie czytam wszystkich komentarzy, ale w niektórych mnie atakowali więc wyjaśniam: Nie twierdzę, że Policja jest zła bo złapała tą pannę. To ich praca. Wkurwia mnie to, że chwalą się tym jakby co najmniej mafię jakąś rozbili.
Zgłoś
Avatar
x................n 2011-12-23, 13:18
prawda taka że całe polskie prawo i polityka to wielki chuj.
i nie chodzi tu kurwa o to że władza wykonawcza musi wykonywać swoją robotę i ludzi co 0.2g przy sobie mają tak "molestować", tylko o to jacy są Ci ludzie którzy kurwa pracują w tej władzy.
srają strachem jak chodzi o poważne przestępstwo, a za byle gówno mandaty wpierdalają, siedzą ukryci na zakrętach z radarem i kurwa kasę kradną za +20km/h na liczniku.
jak jest kurwa człowiek porządny to i pracuje w tym fochu tak jak powinien, z szacunkiem i zrozumieniem do człowieka.
i nie ma się tu kurwa co dziwić, że legalizacji nie ma. jak społeczeństwo jest takie popierdolone, to co by z nim było jakby się jeszcze najarało?
Zgłoś
Avatar
Breakcore 2011-12-23, 13:55
Osoba która ma już 30 lat na karku, rodzinę, nie chodzi na imprezy/koncerty oraz nie przesiaduje na "ławce pod blokiem" tak naprawdę nie odczuje jak te prawo jest pojebane...
Przeszukiwanie kieszenie za prawie każdym razem podczas kontroli jest TYLKO I WYŁĄCZNIE przez Ustawe o przeciwdziałanie narkomanii... A policja nadużywa swoich praw. Muszą mieć uzasadnione podejrzenie popełnienia przestępstwa - czyli jak wpadają na osiedle a siedzi 10 osób to powinni ewentualnie przeszukiwać 2-3 osoby które mogą uważać za "przestępców". W praktyce jest tak że przeszukują kieszenie każdemu, sprawdzają telefon komórkowy każdemu, a jak mają piwo otwarte to wystawiają każdemu mandat karny. I na 1000 sprawdzonych zawsze sie ktoś trafi i dostaną pochwałę. Instytucja Policji jest w państwie potrzebna!!! Ale to co sie dzieje u nas to kpina...
Zgłoś
Avatar
M................d 2011-12-23, 15:18
Policja ma chuja do gadania, a prokuratura za pewne oddali sprawę zgodnie z ostanią nowelizacją.
Zgłoś
Avatar
lapps 2011-12-23, 15:49
PastTime napisał/a:

@lapps
Wyjedź do kraju gdzie policji nie ma albo istnieje w teorii.
Tam sobie załóż organizację obronny sąsiedzkiej i braterstwo wpier*olu. Na pewno wszyscy chętnie dołączą.
Jeśli chcesz przeprowadzać rewolucje i wyżalać się na sadisticu to nie wiem jaki jest cel, takim sposobem do końca życia będziesz walił smuty jak to źle nie jest a na ulicę w czasie demonstracji nie wyjdziesz (mogę się mylić, ale z mojej perspektywy właśnie tak to wygląda).



powiedzialem jak ja bym wolal, a nie wyjade nigdzie gdzie nie ma policji, bo za bardzo sie uzaleznilem od komfortu, a zeby znalezc mejsce bez policji, musialbym dolaczyc do jakiegos plemiona gdzies w ameryce poludniowej. albo byc pustelnikiem, wiec juz wole sie stresowac na widok radiowozu niz sie gdzies wloczyc sam po katach.

a cel juz napisalem:
Cytat:

a problem jest w tym, ze jesli nie bedzie spolecznej krytyki, oni sie beda coraz bardziej rozzuchwalac, bo czlowiek w pojedynke nic im nie zrobi, a opinie spoleczenstwa tworza media



podaje ci arguemtny i tok myslenia, wiec przeczytaj na spokojnie, przemysl, a potem uznaj to za sluszna uwage, albo idiotyzm, tylko wtedy sie pochwal w jaki sposob doszedles do tego wniosku. a co do rewolucji, to trzeba korzystac poki internet jeszcze jest w miare wolny i przekonywac ludzi, ze jestesmy ciezko w dupe dymani przez wladze, bo jestesmy, tego sie ukryc nie da. demonstracje chuja daja w przypadku nieswiadomego spoleczenstwa, widac na przykladzie marszu niepodleglosci i marszu wyzwolenia konopii. ludzie i tak potem uslysza w telewizji, ze kibole i faszysci demoluja miasto, a cpuny blokuja ruch, zeby robic innym na zlosc. a ze wolne konopie mialy zatrzymane 2 z 6 ciezarowek(reszty nie ryzykowali puszczac) z platformami na demonstracje zaraz po opuszczeniu terenu gdzie byly przygotowywane i policja wprost im powiedziala, ze "dostalismy rozkaz, zeby nie puscic zadnej z tych platform, wiec bedziemy szukac, poki nie znajdziemy jakiegos pretekstu" i znajdowali, ze cos tam papiery niewyrazne czy cos. zeby taka demonstracja miala sens to najpierw wiekszosc spoleczenstwa musi sie dowiedziec, ze delegalizacja narkotykow uderza w nas wszystkich, a jedyna korzysc z tego czerpia przestepcy i policja bo ma latwe ofiary do podbijania statystyk i politycy bo maja z tego pieniadze:P no i konkurencja dla produktow konopnych i lekarstw w oparciu na roznych narkotykach:D. a jaki jest najlatwiejszy sposob zeby dotrzec do jak najwiekszej ilosci ludzi?

a i tak bym nie napisal tego postu, gdyby nie lewy, ktory jeszcze bronil tych skurwysynow za kurewskie zachowanie. ja rozumiem policja, ale jak juz napisalem, jak masz miec bezprawie z policja, to juz chyba lepiej miec bezprawie bez policji?? wtedy wszyscy sa rowni przynajmniej, a w tej sytuacji to ewidentnie policjanci okazali sie bandytami i nic im nie zrobisz bo sa ponad prawem. jedyne co to musza sie spotkac z krytyka spoleczenstwa, wtedy beda musieli sie ogarnac, ich zwierzchnicy beda musieli powypierdalac czarne owce, albo sami zostana wyjebani, a inaczej sie spotkaja z wkurwionym motlochem podczas rewolucji, a wtedy nie bedzie litosci. tylko sie najpierw ludzie musza ogarnac i nie kupowac, kazdego pierdolenia jakie im telewizja serwuje.

@Ranger
taa, kolejna ciota bez argumentow czepia sie czego moze?
ktorego zdania nie zrozumiales, to ci napisze poprawnie

@bloodwar
pojebales pojecia, w holandii nie ma legalizacji, tylko depenalizacja, do momentu. co wiecej, o ile dobrze zrozumialem i dobrze pamietam to co czytalem o ich prawie pare lat temu(i jesli sie nie pozmienialo) to oni tam maja niby legalne coffeshopy, ale maja nielegalna uprawe, wiec coffeshopy nie zaopatruja sie na legalnych panstwowych plantacjach, tylko zaopatruja sie "gdzies", a policja przymyka oko na to gdzie sie zaopatruja. czyli holandia i tak oddala ta galaz biznesu dobrowolnie w rece przestepcow.
ja jestem za pelna legalizacja wszystkich narkotykow, oprocz niektorych sprzedawanych, co prawda oficjalnie, ale tylko osobom, ktore spelniaja pewne warunki, zaleznie od danej substancji(praca/stabilnosc psychiczna/niekaralnosc w niektorych kwestiach/wiedza na temat substancji itd). wtedy moglibysmy normalnie funkcjonowac, a nie sie bawic w kotka i myszke z samym soba, dodatkowo wrzucajac w to niepotrzebnie kupe pieniedzy.

dla porownania, alkohol jest zalegalizowany. i mimo, ze uzaleznia podobnie do heroiny(w koncowych fazach, na poczatku trudno sie wjebac, bo jest co tu duzo mowic chujowy), tak samo jak przy heroinie mozesz dostac podaczki odstawiennej, a nawet umrzec. dodatkowo tracisz kontrole nad tym co robisz, potem czesto zalujesz, latwo spowodowac wypadki, nawet jak sobie obiecasz, ze po pijaku nie wsiadziesz za kierownice, to jak dobrze popijesz sie robisz wystarczajaco odwazny zeby wsiasc. ale mimo wszystko jest legalny i ludzie nauczyli sie z nim obchodzic na tyle, ze nawet gimnazjalisci sobie z nim radza, mimo ze jest naprawde ciezkim dragiem. to samo by bylo z innymi narkotykami jakby postawic na edukacje i kulture cpania, zamiast na spychanie uzaleznionych na margines
Zgłoś
Avatar
bebe_nuss 2011-12-23, 15:52
@Ranger: Masz felgi dwadzieścia dwa i pół
nikt nie ma tak wielkich kół
tylko ty masz takie koła ....dobra
to twój autobus neoplan i ten żółto czerwony lakier
Najpierw koluniu prawo jazdy zdaj później komentuj bo jesteś hujem do szczania który jeździ do szkółki tramwajem z przesiadką na autobus.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2011-12-23, 18:20
Ja pierdolę. Wrzuciłem to w dobrej intencji a przypadkiem wywołałem wojnę trolli. Przepraszam...
Zgłoś
Avatar
Jagang 2011-12-23, 20:15
Jakieś kurwy ją zatrzymały. Za taką ilość powinni odpuścić jebani służbiści. No chyba, że miała morde jak naleśnik.
Zgłoś
Avatar
bebe_nuss 2011-12-23, 23:24
szehter przeproś za ojca
Zgłoś
Avatar
Isaiah 2011-12-24, 5:41
Ja pierdziele po cholere się tak wszyscy rozpisujecie. Naprawde myślicie że ktoś to przeczyta?
Zgłoś
Avatar
zonk 2011-12-24, 14:49
98kylo98 napisał/a:

Powracając do policji, ostatnio przed północą zatrzymało nas 2 tajniaków, zanim zaczęli nas przetrzepywać i legitymować zapisałem sobie ich nazwiska, jeden jednego trzepał drugi legitymował, na moje pytanie w jakiej sprawie panowie przyjechali interweniować to powiedzieli że za zakłócanie ciszy, mówiłem że stoimy i rozmawiamy tylko sobie, bliżej szeptu jesteśmy niż rozmowy, nawet nie śmiejemy się jak wydzierające się małpy więc nie rozumiem tej interwencji, do tego nie rozumiem co wspólnego ma zakłócanie ciszy nocnej do przeszukiwania nam kieszeni, naruszacie państwo nasze prawa osobiste o których mnie uczono parę lat temu na lekcjach WOSu, psiarz mi zaraz wyjaśnił że oni są ponad prawem, swoim uniesionym i stanowczym głosem, przyćpanymi źrenicami jak po amfetaminie i tym podobnych środków odurzających, szczękę zaciskał jak amstaf, wtedy zrozumiałem że policja gra pierwsze skrzypce, a prawo jest tylko przykrywką.


Nie jaraj tyle po pierdolisz smuty że głowa boli...

bebe_nuss napisał/a:

@Ranger: Masz felgi dwadzieścia dwa i pół
nikt nie ma tak wielkich kół
tylko ty masz takie koła ....dobra
to twój autobus neoplan i ten żółto czerwony lakier
Najpierw koluniu prawo jazdy zdaj później komentuj bo jesteś hujem do szczania który jeździ do szkółki tramwajem z przesiadką na autobus.



Ty też skończ jarać. Jak widzę ciuli co to mają pseudo "tjunink" z ciemnymi szybami a auto robi cztery ślady to od razu zgarniałbym z drogi takie ścierwo.
Zgłoś
Avatar
D................u 2011-12-24, 16:04 6
A poza tym, prawa należy przestrzegać. Niezależnie od tego, jakie jest. Jeśli prawo jest złe, należy je zmienić, a nie łamać.
Zgłoś
Avatar
98kylo98 2011-12-25, 11:25
SQT napisał/a:

Nie jaraj tyle po pierdolisz smuty że głowa boli...


A może masz coś na usprawiedliwienie swojej wypowiedzi ?
Niby dlaczego pierdole ? nie wierzysz to mi nie wiesz. Prawda jest taka że policja gra pierwsze skrzypce, i zamiast łapać przestępców łapią konsumentów, więc nie pierdol że pierdolę bo sam pierdolisz że ja pierdolę. Tak to już jest dla innych się pierdoli smuty, dla innych się wyraża swoją opinię i dyskutuję. Nie chcesz nie czytaj nie zmuszam pajacu.

Aexalven napisał/a:

Pan Kylo 98 (rok urodzenia) ma pojęcie o prawie żadne, dziękuję.



Akurat w tych sprawach wiem więcej niż Ci się wydaje, jak byś czasem wyszedł od kompa i zadawał się z różnymi ludźmi to byś wiedział co się dzieje. a 98 numer to nie data lecz nr który wpadł mi do głowy parę lat temu przy rejestracji jak nie mogłem dobrać liczb do ksywy bo wszystkie były pozajmowane, popatrzyłem wtedy akurat na swoją czapkę mass'a i zobaczyłem 98 i weszło dopiero jak z dwóch stron wpisałem 98 melanzalcoteam.pl/data/storage/attachments/ac7517cbfc65e46e98e8288bee10d070.jpg
Zgłoś
Avatar
98kylo98 2011-12-25, 22:36
Wykształcenie prawnicze chuja tu daję, tu się zdadzą doświadczenia w łapankach moich kumpli i z opowieści.
Zamiast tak cisnąć z każdym, może byś lepiej się spróbował zdystansować do opinii innych

Ciśnij sobie dalej ze mną jak chcesz, ja tu tylko wyraziłem swoją opinie a Ty się napinasz tylko niepotrzebnie, Ty masz prawo do tego aby negować opinie.. ciśniesz ze mną przez neta, nie czaję takich ludzi, po co to się tak spinać ? wyzywaj mnie od kogo tam chcesz, nie znasz mnie a od gimbusów jeździsz po mnie, także pokaż tu na sadolu że nie jesteś cipą w necie, bo mam z takich ludzi bekę największą, sprawiasz mi tylko przyjemność
Zgłoś
Avatar
D................u 2011-12-25, 22:59 1
98kylo98 napisał/a:


Prawda jest taka że policja gra pierwsze skrzypce, i zamiast łapać przestępców łapią konsumentów,



Według prawa, konsument jest przestępcą.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie