18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 39 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 34 minuty temu
🔥 Youtubery w McLarenie - teraz popularne
Avatar
longlong7 2013-01-21, 16:16
czekamy aż ktoś wrzuci Pazure-Łudź kurwa...
Zgłoś
Avatar
wysokogatunkowy 2013-01-21, 16:18
Żeby było ciekawiej: To jest droga krajowa nr.1.
Niedawno zyskała ten status ( wcześniej auta były kierowane przez Zgierz, teraz na Stryków i dalej autostradą na Kowal). A tych dziur i tak nie poprawią wiosną, bo ta cała nawierzchnia jest jedną wielką dziurą na której leży łata na łacie i łatą popchnięta.
Zgłoś
Avatar
bobcali8v 2013-01-21, 16:41 1
wszyscy to dentyści
Zgłoś
Avatar
Davaj_Nalivaj 2013-01-21, 16:52 72
Zgłoś
Avatar
m................0 2013-01-21, 17:06 2
łódz to taka jedna wielka dziura gdzie zamiast śniegu powinien padać asfalt żeby jak zakrył w pizdu
Zgłoś
Avatar
kamilkawka 2013-01-21, 17:44 2
chyba sam nie wierzysz w to co piszesz. i do tego postawiłem piwo przez przypadek.

a ja tobie dalem pzez przypadek durniu .UM miasta podpisuje z fima umowe na uzymanie dóg w danym rejonie , firma ma od momentu zgloszenia 3 h zabezpieczenie a 24 h na naprawe i gwarancja jest na z eguly ok na drogach miejskich ,gminym i powiatowych .takie "klepoki" wlasnie daje sie doraznie zeby jakis gimbus nie rozjebal sobie auta a potem rzadal odszkodowania id miasta . przepraszam z literówki klawiature mam zalana .

rok
Zgłoś
Avatar
/dev/null 2013-01-21, 17:45 3
Moje miasto, takie piękne
Zgłoś
Avatar
S................k 2013-01-21, 19:10
To wygląda jak zlot czarownic, tylko zamiast mioteł mają łopaty
Zgłoś
Avatar
feluke 2013-01-22, 0:01
kamilkawka napisał/a:

chyba sam nie wierzysz w to co piszesz. i do tego postawiłem piwo przez przypadek.

a ja tobie dalem pzez przypadek durniu .UM miasta podpisuje z fima umowe na uzymanie dóg w danym rejonie , firma ma od momentu zgloszenia 3 h zabezpieczenie a 24 h na naprawe i gwarancja jest na z eguly ok na drogach miejskich ,gminym i powiatowych .takie "klepoki" wlasnie daje sie doraznie zeby jakis gimbus nie rozjebal sobie auta a potem rzadal odszkodowania id miasta . przepraszam z literówki klawiature mam zalana .

rok


No popatrz, niemozliwe. Dziura 3cm glebokosci, "klepok" 3cm wystaje ponad sfalt i chuj w dupe temu co to kladzie i daje na to gwarancje jak to nawet pol roku nie wytrzyma.
Ladnie to brzmi "tymczasowa naprawa nawierzchni", z taka naprawa.
Kolega wczesniej ladnie napisal jak powinna wygladac naprawa dziury z prawdziwego zdarzenia a nie krowi placek stawiany przez 3 typa podczas gdy pozostala 4 stoi i sie gapi.
Zgłoś
Avatar
longlong7 2013-01-22, 5:00 20
Zgłoś
Avatar
Piridais 2013-01-22, 8:23 1
Panowie sprawa jest prosta.

Większość przedsiębiorstw budowlanych, drogowych itp. w szczególności te małe upadną jeszcze przed końcem 2013, zaś największe z nich jadą po najniższych cenach a jak wiadomo im niżej tym jakość niższa, państwo nie ma pieniędzy na trzymanie tego w jednym kawałku a pracę chce mieć każdy.

Na ogół o tym się nie mówi bo w TV są ważniejsze sprawy takie jak np. "Dlaczego Ja"

Boże jeśli istniejesz miej nas w swojej opiece. Amen.
Zgłoś
Avatar
marian1342 2013-01-22, 9:23
Polska: kraj opierdalaczy i mega przekrętów
Zgłoś
Avatar
Dezmi 2013-01-22, 9:40
w Łodzi to ch*j po kolana wchodzi .
Zgłoś
Avatar
DonSalieri 2013-01-22, 9:45
Up ten filmik z Niemiec zobaczcie jaka jest grubość asfalty w Polsce może jest z\ tego 1/4 na drodze
Zgłoś
Avatar
TomdeX 2013-01-22, 10:41
Ten co na końcu wyjebał łopatę myślałem, że zamierza iść mu wpierdolić, sadol już ryje banię...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie