18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Ogólnopolska akcja zbierania podpisów pod projektem ustawy Wolnych Konopi wystartowała. Od poniedziałku w kilkudziesięciu punktach na terenie całego kraju można udzielać poparcia projektowi ustawy, składając pod nim swój podpis. W niektórych punktach projekt pojawi się już w weekend. Aby złoży podpis wymagane jest skończone 18 lat i dowód osobisty.Źródło i wiecej na temat : http://konopialeczy.pl/news.php

2014-02-20, 11:20
:maryska:


Wiem że część z naszej społeczności (taa poczuwam się) nie lubi narkotyków i ćpuństwa więc jak coś to skrolujcie dalej.

Jednak jest też część ludzi tutaj którzy są za i mają nawet swoje ulubione narkotyki. Ktoś mądry sporządził projekt obywatelski debaty w sprawie legalizacji gandzi w uni europejskiej. Projekt można wesprzeć przez swój elektroniczny głos poparcia.

https://ec.europa.eu/citizens-initiative/REQ-ECI-2013-000023/public/

Ci co nie lubią narkotyków ale mają mózgi i nie żrą gruzu na pewno zrozumieją że taka debata jest potrzebna bo nasz kraj (taki piękny k*rwa) ma jednak problem z ludźmi którzy mają zawiasy za głupiego gieta. Ci mądrzy ludzie nawet jeśli narkotyków nie lubią pewnie rozumieją że to z ich podatków idzie na tą walkę z wiatrakami.

Na koniec dla rozluźnienia dupy, bo ja akurat lubię je ciut bardziej od cycków bo nawet najfajniejsza dupa bez cycków nie jest najfajniejsza.


2014-02-20, 11:28
Zalegizybać marihunaen?

W żadnym wypadku!

sa...........ef
2014-02-20, 16:59


Wymagane 18 lat. NAWET JAK NIE PALISZ PODPISZ SIĘ!

WeedLikeToTalk[wix][com/wltt
usuńcie nawiasy i wstawcie kropki
Zachęcam ;)

2014-02-20, 17:00
Wyjdź stąd! Wstrzykuj se marihuane gdzie indziej!

sa...........ef
2014-02-20, 17:52
Prosiłbym o udostępnianie linku na zagranicznych stronach do jakiś macie dostęp i wicie, że jest oglądalność takowej :)

2014-03-13, 11:57
Cytat:

Zarekwirowana substancją jest marihuana. Przy zatrzymanym znaleziono dokładnie 0,17 grama. Grozi mu za to do trzech lat pozbawienia wolności – mówi Krzysztof Wasyńczuk z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie.


Link do "artykułu"

Postem chciałbym wywołać dyskusję na temat prawodawstwa polskiego i wielu kretyńskich ustaw, regulacji utrudniających życie.

Większość z nas wciągała lub wstrzykiwała marihunaen, więc wiemy jakie zagrożenia płyną z jej zażywania, podobnie jak nasi politycy, którzy od wielu lat, dla naszego dobra zakują posiadania tego niebezpiecznego specyfiku.
Prawda jest taka, że wstrzykiwanie marihuany jest bardzo niebezpieczne i prowadzi do kalectwa, śmierci, a nawet raka odbytu.

Tak wygląda mężczyzna po zażyciu majeranku:

aa...........am
2014-03-26, 04:52
pie**olenie o czopenie. kolejny wojownik marihuaniny

Ca...........er
2014-03-26, 07:05
@up
Mógłbyś jakoś uzasadnić swoją wypowiedź, przytaczając solidne argumenty świadczące o tym, że to Ty masz rację? Ja mogę się kłócić z tą nieszkodliwością marihuany, bo w nadmiarze szkodzi - jak wszystkie używki. Za mało jest solidnych badań, żeby stwierdzić, w jakim tak naprawdę stopniu, niemniej na pewno nie dewastuje organizmu jak ciężkie prochy. Z resztą dlaczego ludzie wolni nie mogą legalnie zapalić trawy, a papierosa już tak? Ich wybór, z jakich używek korzystają, dopóki nie szkodzą innym.

2014-03-26, 07:06
Potem będą robić takie filmiki o heroinie,cracku,mecie,gwałtach na nieletnich,nekrofilii z wszystkiego z czego mafia czerpie zyski, a można opodatkować

2014-04-28, 15:53
Raz w żyłe i śmierć!

2014-11-03, 20:27


:beka: :maryska:

2014-11-07, 16:05

Osobiście wstrzykuje w wypadający odbyt.

2014-11-26, 22:37
W Journal of NeuroScience opublikowano badania pokazujące wpływ niskich dawek marihuany na młodych dorosłych. Jak się okazuje, wypalanie już jednego skręta tygodniowo powoduje zauważalne zmiany w obszarach mózgu odpowiedzialnych za motywację oraz emocje.

Ze względu na stale rosnącą popularność marihuany wśród młodzieży oraz młodych dorosłych narkotyk ten staje się coraz częstszym przedmiotem zainteresowania zespołów badawczych z całego świata. Według danych z National Survey on Drug Use and Mental Health, marihuana jest najczęściej stosowanym nielegalnym środkiem odurzającym w Stanach Zjednoczonych. Szacuje się, że przynajmniej 19 milionów amerykanów stosuje marihuanę co najmniej raz w tygodniu. Naukowcy od lat wiążą regularne stosowanie marihuany z upośledzeniem procesów uwagi, pamięci i motywacji, a także pogorszeniem zdolności uczenia się. Powiązanie to zdają się potwierdzać opublikowane niedawno wyniki badań, w których uczestniczyły osoby w wieku od 18 do 25 lat.

Przytoczony wyżej eksperyment przeprowadzony został przez Jodi Gilman, Anne Blood i Hansa Breitera z Northwestern University i Massachusetts General Hospital/Harvard Medical School. W ramach badania porównywano mózgi dwóch grup osób w wieku 18-25 lat. W przebiegu eksperymentu uwzględniono kształt, wielkość oraz gęstość jądra półleżącego i jądra migdałowatego – wymienione cechy były oceniane przy pomocy rezonansu magnetycznego.

Grupa kontrolna składała się z 20 osób twierdzących, że nigdy w życiu nie próbowały marihuany, albo miały z nią bardzo mały kontakt. Do grupy eksperymentalnej również weszło 20 osób – w tym przypadku byli to jednak ochotnicy przyznający się do zażywania marihuany przynajmniej raz w tygodniu. Przed rozpoczęciem eksperymentu grupę przyznającą się do używania „maryśki” przebadano, by wykluczyć osoby uzależnione od marihuany.

Różnice w badanych obszarach mózgu pomiędzy obiema grupami okazały się znaczące.

„Jądro półleżące i Jądro migdałowate to podstawowe struktury w mózgu. One decydują o tym, czy otoczeniu nadajemy ocenę pozytywną czy negatywną i jakie w związku z tym podejmujemy decyzje” – mówi Anne Blood, profesor psychiatrii na Harvard Medical School i dyrektor Mood and Motor Control Laboratory w Massachusetts General.

W opinii naukowców przeprowadzających eksperyment jego wyniki jednoznacznie wskazują, że mózg palacza szybko adoptuje się do nawet niewielkich dawek marihuany. Uczeni sugerują, że w trakcie używania marihuany w mózgu uwalniana jest większa ilość dopaminy, niż podczas codziennych czynności takich jak jedzenie, seks czy kontakty społeczne. Jest to powodem sytuacji, gdy narkotyk jest wybierany, bo po prostu zapewnia więcej przyjemności.

Eksperyment opublikowany na łamach Journal of Neuroscience poddaje pod poważną wątpliwość przekonanie części osób twierdzących, że rekreacyjne zażywanie marihuany nie ma wpływu na organizm. Badacze już zapowiedzieli dalsze eksperymenty, w których oceniać będą skutki długotrwałego wpływu niskich i średnich dawek marihuany na człowieka.

2015-01-31, 11:10
już k***a widzę legalna maryche w polsce

2015-02-26, 10:28
Ostatnio był temat jak cała rodzina ma przej***ne za jednego krzaczka więc wstawiam jak poradzono sobie z ziołem w Hiszpanii. Obywatele mogą tam zgłosić się do urzędu i założyć klub konopny. Mogą również uprawiać kilka krzaków w swoim ogródku. Dzięki takiemu rozwiązaniu:
- pie**olone mafie sprzedające syf a nie zioło zostały zniszczone.
- pie**olone koncerny farmaceutyczne zarabiające na chemicznych lekach "leczących" choroby które zioło rzeczywiście leczy: astma, stwardnienie rozsiane, jaskra, wszelkie zapalenia min. stawów, lista chorób leczonych przez maryśkę jest cholernie długa. Dowodem na to co mówię jest to, że w wielu krajach jeśli chcesz brać roślinę - zdychaj w pierdlu sk***ysynu, a jeśli chcesz kupić drogi, syntetyczny, chemiczny zamiennik np. Sativex z naszych koncernów farmaceutycznych to proszę bardzo.
- Ludzie nie mają już styczności z czarną strefą. Normalny obywatel który chce zajarać używkę mniej szkodliwą od alkoholu i papierosów nie musi wchodzić w kontakty z niebezpiecznymi ludźmi.
- Najbardziej poszkodowani są ludzie chorzy na choroby na które chemia niewiele pomaga dając wiele efektów ubocznych. Teraz mogą być legalnie k***a zdrowi.
- Policja już nie wyrabia statystyk na łapaniu "przestępców"

Relacja z klubu konopnego w Hiszpanii który prowadzi Polak:


Światowej klasy Polski neurobiolog popiera legalizację:


Pan Tadeusz opowiada o tym jak leczy marihuaną raka mózgu:


A tu świetny reportaż:


Jakie polityczne partie popierają legalizację marihuany? Paliprzygłup z dildo zamiast mózgu, członek komisji trójstronnej oraz Pan Janusz Korwin-Mikke: