18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
TheByQ 2012-11-23, 22:54
@fandurina "Rzuca", ty bezmózgi matole.
Zgłoś
Avatar
S................x 2012-11-23, 22:59 1
Najgorsze jest to, że ludziom się wydaje, iż przyjdzie takie tłuste świńsko i restauracja jest przez nią uzdrowiona. Dotyczy to nie tylko samych właścicieli restauracji, ale również ludzi, którzy takie programy oglądają. Widzą, że pojawiła się w jakiejś knajpie w ich mieście = ta knajpa stanie się dobra i trzeba tam pójść.
Program zarabia na siebie, ma dużą oglądalność. Dodatkowo, robi knajpie reklamę.
Na początku może nie tyle kibicowałem Gesslerowej i oglądałem jej program, co uważałem, że coś takiego jest nawet potrzebne, bo knajpy mają tendencję do oszczędzania, nie licząc się ze zdrowiem klientów. Tylko, że ona potrafi się przypierdolić do czegoś, co nie powinno mieć znaczenia.

Sam w knajpach nie jadam, szkoda mi pieniędzy. Gotuję nieźle, więc nie odczuwam potrzeby powierzania komuś misji napełnienia mi żołądka. Jak już jadam, to w sprawdzonych miejscach.

Ha, najlepsze jest to, że gdyby przyszła do jednej z moich ulubionych knajp, to by tam wywróciła wszystko do góry nogami, bo wnętrze wygląda nie tak, bo żarcie przyrządzane nie według receptury napisanej przez jakiegoś pedała, któremu się nudziło i chciał być oryginalny na siłę.

W Gdowie jest jedna knajpka, gdzie chyba jej perfumowane nozdrza by się zaplątały w supeł. Chuj z tym. Ważne, że tanio, naprawdę smacznie i porcje duże. Schabowy się na talerzu nie mieści, taki jest byczy.
Tylko, że knajpa sobie radzi, właśnie przez to, a nie przez to, jak to wszystko wygląda, czy jakich kompletnie bezużytecznych gówien dodaje do potrawy.
Zgłoś
Avatar
KanapkaZMP 2012-11-23, 23:03
W moderacji mamy fanow Master Szefa
Poleca bany
Zgłoś
Avatar
s................r 2012-11-23, 23:07 7
Cytat:

możecie sobie kochani (przez kogoś pewnie tak?) pie**olić chore kawałki typu "czym żeś się tak spasła", "kompletny brak kultury" i inne pierdoły. Możecie Magdę nazywać żydówą - a ona i tak będzie miała poniżej dolnych zaworów wybuchowych i będzie robić na was kasę! Żal dupę ściska z tak bezpardonowego pokazu głupoty!

Ona robi SHOW!
(...)
Reklama (nawet i w showbiznesie - przede wszystkim skandal i nagłośnienie) jest dźwignią handlu. A żreć i tak będą ludzie



A ty tej kurwie minete chlapiesz ze ja tak czule po imieniu nazywasz? Ta gruba pizda na mnie nigdy grosza nie zarobi wiec daruj sobie te swoje madrosci.A Show to robi Ramsay, a ta krowa moglaby mu conajwyzej na szmacie zapierdalac w knajpie. Jedzie na formatach, jak zreszta cala reszta dzis.
A to, ze stado jebanych idiotow emocjonuje sie takim gownem jak te Kuchenne Rewolucje, nie jest wyznacznikiem absolutnie niczego. Nie jest tajemnica, ze telewizje dzis szyje sie pod miare najbardziej debilnych widzow, bo jest ich po prostu najwiecej i mozna na nich najlatwiej wplynac. Myslaca czesc ma sie zadowolic ochlapem rzuconym zazwyczaj w okolicach 1 w nocy.

Unioslem sie, bo ta zdzira uosabia dla mnie wszystko co zjebane w dzisiejszej telewizji. I jeszcze ten jej kurewski usmieszek, no za wlosy i do maszynki do mielenia miesa.
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2012-11-23, 23:10 4
Pierwszy program: opasła z nieróbstwa żydówka gesler poniża uczciwie pracujących Polaków.

Drugi program: Najsłabsze ogniwo: niedoruchana żydówka szydzi z ludzi nie posiadających wiedzy zbytecznej.

Trzeci program: Tomasz lis: komuch zaprasza gości tak by ci za którymi jest mieli przewagę liczebną i oponentom wcina się w słowo i obraża ich.

Czwarty program: top model: dwóch pedałów i spółka doprowadzają do płaczu dobre polskie dziewczyny i wywołują u nich kompleksy których nigdy nie powinny mieć.

Jest tego jeszcze mnóstwo. Pełno programów niby opartych na debacie lub rozrywce które w rzeczywistości niosą upokorzenie poczciwym ludziom lub gloryfikują dewiację, zdrajców i drogę na skróty.
Zgłoś
Avatar
MudPie 2012-11-23, 23:10
Robsajson napisał/a:

Żeby ta gruba locha przyjechała i zachowywała się jak prostak trzeba ponoć zapłacić ponad 100tyś zł.



Brednie.
Kuzyn pracuje w restauracji w której była Gesslerowa i ten cały program. Nic się nie płaci. Wystarczy się zgłosić i jak wybiorą daną restauracje to kręcą.
Zgłoś
Avatar
Qudi79 2012-11-23, 23:20
stalowyszczur - to komu robię minetę, to raczek moja a nie twoja sprawa. A po drugie - to tak jej dali na imię (Magda), więc tak nazywam.

A poza tym, masz rację co to repertuaru gówna w TV. Dlatego nie mam telewizora i nie oglądam tych odmózgawiaczy. Wystarczy mi net - oglądam to co ja chcę a nie to co mi narzucą.
Zgłoś
Avatar
BadAttitude 2012-11-23, 23:24
Osz kiurwa, jaka zajadła dyskusja Temat też iście sadistic - Gesslerowa... buahahahahah Się bym nie spodziewał w piatkowy wieczór takiej debaty nad Szoszaną Gessler XD

Zgłoś
Avatar
fandurina 2012-11-23, 23:25
@TheByQ Może i przez "RZ", słownika na śniadanie nie jadam
Zgłoś
Avatar
Nathaniel_Demerest 2012-11-23, 23:29 3
fandurina napisał/a:

@TheByQ Może i przez "RZ", słownika na śniadanie nie jadam



Ty chyba te 22 lata siedzisz w podstawówce. Łomie.
Zgłoś
Avatar
Qudi79 2012-11-23, 23:31
fandurina matole wszystkie błędy masz podkreślane na czerwono (szlaczkiem, zygzaczkiem, falbanką - jeden grzyb) jak piszesz. Jak za skomplikowane to cofnij się do podstawówki douczyć ortografii i nie kalecz pięknego polskiego języka!
Zgłoś
Avatar
fandurina 2012-11-23, 23:33 2
Plecionkarz napisał/a:

Pierwszy program: opasła z nieróbstwa żydówka gesler poniża uczciwie pracujących Polaków.

Drugi program: Najsłabsze ogniwo: niedoruchana żydówka szydzi z ludzi nie posiadających wiedzy zbytecznej.

Trzeci program: Tomasz lis: komuch zaprasza gości tak by ci za którymi jest mieli przewagę liczebną i oponentom wcina się w słowo i obraża ich.

Czwarty program: top model: dwóch pedałów i spółka doprowadzają do płaczu dobre polskie dziewczyny i wywołują u nich kompleksy których nigdy nie powinny mieć.


Zapomniałeś dodać o homoseksualnych żydo-masonach z MOSKWY!!!

nathaniel.demerest napisał/a:

Ty chyba te 22 lata siedzisz w podstawówce. Łomie.


A co...? zabraniasz mi edukacji?!
Zgłoś
Avatar
TomdeX 2012-11-23, 23:55
Kurwa mać, a wy w ogóle obejrzeliście cały odcinek, bo widzę, że niektórym się mózgi na dupy pozamieniały... Magda obrzuciła orzechami, bo nie wywiesiła reklam, choć kazała, praktycznie nic się nie zmieniło, a nakład TVNu na restauracje był znaczący (nowe dekoracje, przyprawy itp.). Widać, że ten rzut orzechami było na "ogarnięcie się do kupy", bo zajebista restauracja, a nikt przejeżdżający kilkaset obok drogą nie będzie wiedział o jej istnieniu.
I pierdolicie jaki ten program do dupy, a nikt w żadnym lokalu większość z was nie była (bar u józefa się nie liczy). Niektórym naprawdę się udały kuchenne rewolucje (jeśli się przykładał dany właściciel to nie było większego problemu z ruszeniem z miejsca). Choćby 1 restauracje uratowała, będę wdzięczny za taki program, bo jacyś ludzie dostawali po dupie, a wyszli na prostą...
Zgłoś
Avatar
h................1 2012-11-24, 0:17 1
Myślałem nad jakimś mądrym komentarzem, ale stety takie kurwisko powinno iść pierwsze do rzeźni.
Zgłoś
Avatar
Horned 2012-11-24, 0:46 2
Po 1: Ta głupia kurwa jest RESTAURATORKĄ a nie kucharką- tyle ona umie gotować co podpatrzy u swoich kucharzy.
Po 2: Szkoda że TuskVisionNetwork nie pokaże ile restauracji przez jej "rewolucje" upadło. Zapewniam was że minimum połowa z odwiedzonych przez nią.
Po 3: W branży kucharskiej/restauratorskiej itd. nikt za tą blond samicą walenia nie przepada.
Dziękuje, dobranoc.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie