18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 15 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
koras1897 2012-11-23, 22:11
Jak ja tej tępej kurwy nie znoszę to aż mi braknie wulgaryzmów na te grube spasione gówno.
Zarżnąć to i wyżywić tym całą Afrykę.
Zgłoś
Avatar
Ostrovsky 2012-11-23, 22:13
Ludzie chcą oglądać show a nie pierdu pierdu ą ę bułkę przez bibułkę, dzięki tej akcji zyskała oglądalność i nie małe pieniądze.cenię ją za to że jest szczera a wy dalej się zastanawiajcie i piszcie że się jej w dupie przewraca (swoją drogą miało by co się przewracać )

Ruchałbym
Zgłoś
Avatar
WhiteAngel 2012-11-23, 22:17
nie chcę mi się czytać większości waszych komentarzy bo strasznie brednie piszecie. Trzeba zapłacić 15k(tzn tyle płaciła szefowa w restauracji od koleżanki). Cały program to scenariusz, w odcinku gdzie była koleżanka to Magda Gesler zgadła, że ogórki są kupione a nie konserwowane u nich. Kazali jej to powiedzieć. To TVN, więc to wszystko jest wyreżyserowane. A Gesler nie myje rąk w kuchni
Zgłoś
Avatar
p................6 2012-11-23, 22:18
nathaniel.demerest napisał/a:

Jeżeli ta tłusta żydowska świnia wie coś o dobrych potrawach, to nich mi odpowie: Czym żeś się tak spasła?


abstrachujac od tlustej zydowki strasznie sie zbulwersowales ustawiona scena w ustawionym programie w telewizji ktorej ponoc tacy patrioci nie ogladaja bo przeciez jest sztuczna

skoro jest sztuczna o co bulwers?? jak ogladasz film w knie tez drzesz jape ??

a kto wie czy zydowskie korzenie cie nie ominely;]
Zgłoś
Avatar
stefan0987 2012-11-23, 22:18
kudłata idiotka
Zgłoś
Avatar
Gooral2137 2012-11-23, 22:20
Brawo kurwa Oskar za grę aktroską! I konfetti z orzechów włoskich. Cieszyła mordę jakby jej normalnie kasą rzucała
Zgłoś
Avatar
Andrev 2012-11-23, 22:24
Gdzie ona się kultury óczyła?
Zgłoś
Avatar
wympal 2012-11-23, 22:27
a ja tam wolę obczaić jakiś program o gotowaniu i potem samemu coś zmontować dobrego niż katować pizdy na lodzie albo jak oni stękają. jedna chujnia tylko przynajmniej można inspiracji na pichcenie załapać. oddaj fartucha.
Zgłoś
Avatar
Nathaniel_Demerest 2012-11-23, 22:28 2
pavel666 napisał/a:


abstrachujac od tlustej zydowki strasznie sie zbulwersowales ustawiona scena w ustawionym programie w telewizji ktorej ponoc tacy patrioci nie ogladaja bo przeciez jest sztuczna



Przecież ja tego gówna nie oglądam, a Gessler miałem okazje poznać na onecie, wp i innych ściekach.

pavel666 napisał/a:

skoro jest sztuczna o co bulwers?? jak ogladasz film w knie tez drzesz jape ??



Japę to ty możesz drzeć, jak ojciec sie zabiera za ciebie. Skąd ty kurwa wziąłeś, że zbulwersowałem się jej pierdolonym programem?
Jestem podirytowany, że takie krówsko nieznane na świecie się tak nosi i pozwala sobie na takie czyny.

pavel666 napisał/a:

a kto wie czy zydowskie korzenie cie nie ominely;]



Obrażaj mnie wszelkimi rynsztokowymi bluzgami, ale nigdy nie sugeruj że mam korzenie żydowskie.
Z tymi psubratami nie mam nic wspólnego i jestem z tego dumny. Nikt w rodzinie nie pracował w UB, nie był w partii i nie podpierdalał - nadal twierdzisz że mam żydowskie korzenie, to jedziemy dalej:
Nie mam opierdolonego napleta i nie czuję potrzebę pozbycia się niego, nie kłamie, mam honor i poczucie sprawiedliwości oraz nie boję się uczciwej choć ciężkiej pracy.

Przykro mi ale moje cechy zaprzeczają Twojemu zarzutowi.
Zgłoś
Avatar
Ronoaro 2012-11-23, 22:28
Kurwa ale ją rzuciła, myślałem, że jej przyjebała tak w piździec mocno, a ona ja ledwo dotknełą. Gesslerowa to komunistyczna żydówka i prostaczka, ale jedno jej muszę przyznać, nie leci w chuja i nie pierdoli się w tańcu z tą hołotą, która serwuje zupy z proszku. Za to ma u mnie plusa, nawet psa bym nie karmił takimi zlewkami jakie czasami widać w programie. Wielcy polscy restauratorzy i kucharze.
Zgłoś
Avatar
^50Cent^ 2012-11-23, 22:29
Jebana gruba kurwa. Babka powinna te orzechy pozbierać i tak napierdalać w gesslerową, żeby zapomniała jak się nazywa.
Zgłoś
Avatar
bravoteampolska 2012-11-23, 22:29
adiemus36 napisał/a:

Ciekawy jestem skąd macie informacje o tym, że trzeba 100k zapłacić za przyjazd Gesslerowej. Ciekawe kogo w upadającej restauracji byłoby na coś takiego stać. Zwykła miejska legenda i tyle.



Była niedawno afera , że mieli grubej sprawę załozyć , bo przyjechała do pewnej restauracji , która po jej wizycie upadła , a po miesiącu od jej wizyty przyszedł rachunek na 100 tys zł ,dość głośno o tym było
Zgłoś
Avatar
kenzol 2012-11-23, 22:31
Ojejku nie napinajcie się tak, nie rzuciła jej przecież tymi orzechami w TWARZ tak jak jest w opisie.
Zgłoś
Avatar
Qudi79 2012-11-23, 22:45
możecie sobie kochani (przez kogoś pewnie tak?) pierdolić chore kawałki typu "czym żeś się tak spasła", "kompletny brak kultury" i inne pierdoły. Możecie Magdę nazywać żydówą - a ona i tak będzie miała poniżej dolnych zaworów wybuchowych i będzie robić na was kasę! Żal dupę ściska z tak bezpardonowego pokazu głupoty!

Ona robi SHOW!

Skoro się o niej mówi, znaczy jest popularna i wiele osób przyjdzie specjalnie do jej restauracji, żeby się przekonać o tym brudzie i jakie to niesmaczne dania serwują.

Reklama (nawet i w showbiznesie - przede wszystkim skandal i nagłośnienie) jest dźwignią handlu. A żreć i tak będą ludzie

Zamożni panowie i menele muszą spełniać swoje 3 biegowe życie - ŻREĆ, SPAĆ, SEX. A skoro mają taką reklamę, to gdzie pójdą, jak nie tam?

Myślenie ma przyszłość!!!
Zgłoś
Avatar
Qudi79 2012-11-23, 22:51
fandurina - RZuca a nie żuca HAHHAHAHAHHAHA!!!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie