18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 5 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Robajson 2012-11-23, 20:22
noe82 napisał/a:

kolega sie strasznie zdenerwował, czyli to prawda.

następnym razem poczytaj, a później snuj swoje tezy wyssane z paca albo ojca ch...


Jak ty się wkurwiasz na takie bzdury jakie piszesz, to nic tylko pogratulować inteligencji
Jeśli masz tyle lat, ile podałeś to tym bardziej gratuluję
Zgłoś
Avatar
kaiel 2012-11-23, 20:26
zapomniała że w garach sie gotuje ,a nie o nich pierdoli
Zgłoś
Avatar
Grzyb18 2012-11-23, 20:27
Dupa wieka to miał się co i gdzie przewracać
Zgłoś
Avatar
noe82 2012-11-23, 20:38
kolega juz sie tak nie denerwuje, dobrze, przepraszam, zachowujesz sie jak moja baba, domniemam że spieram się gejem.

nie było tematu, jeszcze raz przepraszam.

najgorsze jest to kłapanie nad uchem, dlatego odpuszczam.
Zgłoś
Avatar
b................� 2012-11-23, 20:52 9
Jaki tam z niej autorytet kulinarny? Globalnie nikt o niej nie wie! Prostacka cipa.
Zgłoś
Avatar
kalboy92 2012-11-23, 21:16 2
Też mi rzucanie w twarz. Za słabe na sadola.
Zgłoś
Avatar
f................7 2012-11-23, 21:24 5
W ogóle wśród sławnych kucharzy panuje jakieś takie przekonanie, że są kurwa pomazańcami bożymi. Że spadli z nieba, by oświecić nas, jak robi się pomidorową i nikt oprócz nich nie jest w stanie zrobić dobrej zupy, bowiem to oni są naznaczeni, a ludzie, którzy po prostu lubią gotować, popełniają świętokradztwo...

Pamiętam jedną z wypowiedzi Makłowicza, jakoby prawdziwy, jedyny w świecie i niepowtarzalny żur robiło się według niesamowitej receptury, do której nijak mają się składniki, które pospolity Kowalski może sobie kupić w spożywczaku na niedzielny obiad.

Taki cwaniak był, a teraz sam jebany makaron w tesco czy chuj wie gdzie reklamuje. Albo go bieda za jaja złapała (w co nie wierzę) albo mu się ideały przekręciły. Co by nie mówić, to chuj im w tę przemądrzałą japę.
Zgłoś
Avatar
Robajson 2012-11-23, 21:25
noe82 napisał/a:

kolega juz sie tak nie denerwuje, dobrze, przepraszam, zachowujesz sie jak moja baba, domniemam że spieram się gejem.

nie było tematu, jeszcze raz przepraszam.

najgorsze jest to kłapanie nad uchem, dlatego odpuszczam.


Wybaczam
Dziwne, bo moja żona powiedziała, że jesteś chyba pedałem ale co tam, nie ma się co kłócić o pierdoły.
Zgłoś
Avatar
SheryZa4 2012-11-23, 21:30 107
Fajne podsumowanie Gessler i jej programu:

Zgłoś
Avatar
C................r 2012-11-23, 21:50 1
Jakby we mnie zaczęła czymś rzucać to bym wstała i za fraki wypierdoliła ją za drzwi.
Zgłoś
Avatar
s................r 2012-11-23, 21:55
Oglądałem ten odcinek.

Właścicielka restauracji to debilka, nie zrobiła reklamy i dalej nie widać jej zapyziałego lokalu. też bym się wkurwił że kazałem szmacie coś zrobić a ona tego nie zrobiła suka.
Zgłoś
Avatar
bravoteampolska 2012-11-23, 21:58 1
Bugini napisał/a:

@Czesiek Ten warchlak w blond lokach jakiś twój krewny czy tak się spinasz dla zasady?


Nieeee , Czesiek pojechał Niemcom byki doić i po roku czas wrócił do Polski z ojro , teraz chłop szaleje niczym szlachta , tylko gdzieniegdzie jeszcze to zaschnięte bycze mleko na spodniach widać .
Zgłoś
Avatar
bossik21 2012-11-23, 22:01
Czy ta kurwa to jest jakieś jebane guru, ze kurwa wszystkie restauracje itp zapraszają ją czy ki chuj ? No kurwa nei ogarniam tego...
Zgłoś
Avatar
slaiter 2012-11-23, 22:05
Takie bydło albo się wyprasza z restauracji albo pod nóż...
Zgłoś
Avatar
adiemus36 2012-11-23, 22:06
Ciekawy jestem skąd macie informacje o tym, że trzeba 100k zapłacić za przyjazd Gesslerowej. Ciekawe kogo w upadającej restauracji byłoby na coś takiego stać. Zwykła miejska legenda i tyle.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie