18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 9 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 43 minuty temu
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
Nathaniel_Demerest 2012-11-23, 19:25 226
Jeżeli ta tłusta żydowska świnia wie coś o dobrych potrawach, to nich mi odpowie: Czym żeś się tak spasła?
Zgłoś
Avatar
artiee 2012-11-23, 19:26 116
Nie lubię tej zarozumiałej kurwy.
Zgłoś
Avatar
Robajson 2012-11-23, 19:27 71
Żeby ta gruba locha przyjechała i zachowywała się jak prostak trzeba ponoć zapłacić ponad 100tyś zł.
Jeżeli już bym był taki zdesperowany, żeby ją ściągnąć do siebie to po odjebaniu przez nią takiego numeru, zajebał bym jej z liścia.
Zgłoś
Avatar
smood 2012-11-23, 19:29 29
Mnie się wydaje że to ludzie powinni słoniowi orzechu rzucać...
Zgłoś
Avatar
kuzax 2012-11-23, 19:29 8
Tępa dzida
Zgłoś
Avatar
Bugini 2012-11-23, 19:36 24
Wpuścili bydło na salony i są konsekwencje tyle, że chamstwo teraz dobrze się sprzedaje więc oglądalność może jej jedynie wzrosnąć
Zgłoś
Avatar
C................1 2012-11-23, 19:39 4
@up frustraci jebani biedacy....
Zgłoś
Avatar
Nathaniel_Demerest 2012-11-23, 19:45 63
@up Tu nie chodzi o stan majątkowy, którym takie ścierwo jak ty mierzy wartość człowieka. Tu chodzi o zachowanie tej bufonowatej, tłustej świni, która swą sławę "ekspertki" otrzymała za psi chuj, zwany posiadanym majątkiem.

Tak jak te inne świnie Grycanki, są sławne za to że są sławne - a właściwie to dla tego że ich stać na wykup sławy w ściekowych mediach, tak ta locha nosi się i ubliża ludziom przekraczając wszelkie normy.

PS Nie próbujcie mnie zaszachować, że sam nie wykazuje się kulturą, a przypierdalam się do niej.
Ja jestem anonimową duszyczką w internecie, a ta świnia celebrytką opierdalającą ludzi na oczach milionów ludzi. Jest różnica?
Zgłoś
Avatar
Bugini 2012-11-23, 19:47 1
@Czesiek Ten warchlak w blond lokach jakiś twój krewny czy tak się spinasz dla zasady?
Zgłoś
Avatar
Mrzygłód 2012-11-23, 19:49 2
Pasztet jebany poucza ludzi odnośnie niskich cen i porządku w kuchni a jej knajpach nie lepiej a ceny że ja pierdole...12 zeta za talerz zupy(pomidorowa,ogórkowa)W kuchni tez podobno syf(słyszałem z opowieści więc ręki nie dam)
Nie moge grubej rury ścierpieć
Zgłoś
Avatar
C................1 2012-11-23, 19:50 1
Cytat:

@Czesiek Ten warchlak w blond lokach jakiś twój krewny czy tak się spinasz dla zasady?

Nie,tylko aż śmiać mi się chce z was tam na górze,jeżeli wam się to nie podoba to myślicie,ze napiszecie parę bluzgów w internecie to ona zakończy program?Nie oglądaj i tyle.
Zgłoś
Avatar
noe82 2012-11-23, 19:51
@robsajson

podobno to ciebie w dupe jebali za darmo, tato i mama palcem.

byłem widziałem, zjebany lokal co grosza nie miał zaprosił loche i i grosza nie dał. bo kurwa nie miał.
Zgłoś
Avatar
Robajson 2012-11-23, 20:09 4
noe82 napisał/a:

@robsajson

podobno to ciebie w dupe jebali za darmo, tato i mama palcem.


Zapomniałeś dodać, że do wanny też Ci wchodzili.
Nie dziwie się ,że po takich przeżyciach masz coś z mózgownicą
Zgłoś
Avatar
noe82 2012-11-23, 20:18
kolega sie strasznie zdenerwował, czyli to prawda.

następnym razem poczytaj, a później snuj swoje tezy wyssane z paca albo ojca ch...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie