18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Nowa era bodybuilding
jadoo • 2013-01-09, 13:13
Zhasni wypuścił nowy filmik. Moim zdaniem jest wart uwagi. Dynamiczny, dobry podkład i dobrze dobrane obrazy. Nie trzeba 4 razy w tygodniu być na siłowni, żeby docenić pracę jaką wykonują ci goście.



I szczególnie pozdrawiam tych, którzy lubią powalczyć z tym żelastwem
Zgłoś
Avatar
Marshal 2013-01-09, 21:03
To ze maja motywacje to ok sie zgodze.
Ale tak jak ktos wyzej napisal - ani to funkcjonalne ani fajne.
Chodze na silke i jedyne co biore to Centrum Performance i kreatyna i nic wiecej. I nie mam szans osiagnac takiej postaci jak oni maja. No i dodajmy do tego ze oni na tych "show" to maja w sobie male ilosci wody bo biora jakies tabletki na zrzucenie wody. A to juz raczej nie jest zdrowe
Zgłoś
Avatar
sidian 2013-01-09, 21:07
MrMorus napisał/a:



Wbrew pozorom i stereotypom wielkie rozmiary nie oznaczają brak sprawności lub jak to właśnie niektórzy mówią "kalectwo"



sadistic.pl/bodybuilding-motywator-vt99581.htm928742

Sam początek wywiadu, o szczoteczce do zębów .
Zgłoś
Avatar
kooloo 2013-01-09, 21:20
Sprint na 60 m OK tyle ze 500 to może w ogóle nie przebiec i co to za frajda nie móc się podrapać po karku
Zgłoś
Avatar
zeto88 2013-01-09, 21:28 1
rusio93 napisał/a:

Wiecie jest coś żałosnego w tym co część was reprezentuje sobą poprzez pisanie takich a nie innych rzeczy
bla bla bla



Popatrz na gości którzy trenują długo kalistenike. Są, uwaga trudne słowo, proporcjonalnie zbudowani i nie wyglądają jak przerośnięte zwierzęta, do tego są zajebiście silni i sprawni. Myślisz, że oni wkładają mniej wysiłku od tych kulturystów? Byś się zdziwił. Spoko, kulturyści robią to tylko dla wyglądu, co nie znaczy, że nie moge mieć o nich swojego zdania. Do siłki nic nie mam. Jeżeli ktoś ćwiczy z głową to szacun. Poprostu jak widzę takie góry mięsa które ledwo chodzą to chce mi się śmiać. Chyba dostałeś poradnik młodego kulturysty od rodziców na świeta skoro tak się spinasz.
Zgłoś
Avatar
peersil 2013-01-09, 21:28 1
@up w dupie byłeś gówno widziałeś za przeproszeniem... pewnie masz 14lat i siłownie oraz ludzi w niej bywających znasz tylko z legend. Jak dorośniesz to może się przekonasz że można się podrapać po karku.

W każdym bądź razie, mimo iż sam intensywnie ćwiczę, nigdy nie chciałbym wyglądać tak jak oni... ciekawe że przez całe dzieciństwo jarałem się Stallone i Schwarzenegerem i jakie to nie są z nich byki.
Zgłoś
Avatar
Gothmori09 2013-01-09, 21:30 5
Wiekszosc z was pyerdoli takie glupty, ze glowa boli. To co Oni robia to ich praca, w ten sposob zarabiaja na zycie, nie piszcie ze znacie takich, cwiczycie z nimi, i ze nie potrafia sie podciagnac na drazku, bo takich nie znacie. Tacy profesjonalisci posiwecaja sie temu w 100%, dieta, SAA, treningi, oni maja caly dzien zaplanowany co do godziny, nie ma na siwecie innego sportu ktoremu trzeba sie w ten sposob poswiecic. Pilka nozna czy inny shit, przy tym sporcie to NIC. Wiele z was mysli ze wystarczy wbic sobie kilka igiel w dupe i jest sie wielkim, ale SAA to tylko pewien klucz do sukcesu, jesli nie masz odpowiedniej diety, treningu i genetyki, to nie osiagniesz nic w stym sporcie. A ze wiekszosc z was ktora komentuje ten filmik nie ma zielonego pojecia o tym sporcie, a raczej wydaje wam sie ze cos wiecie, to juz inna bajka.
Zgłoś
Avatar
MrMorus 2013-01-09, 21:36 1
sidian napisał/a:



sadistic.pl/bodybuilding-motywator-vt99581.htm928742

Sam początek wywiadu, o szczoteczce do zębów .



Jajca se robi normalnie je widelcami i na różnych filmikach widać jak dotyka palcami ust.
Zgłoś
Avatar
sidian 2013-01-09, 21:40
peersil napisał/a:

@up w dupie byłeś gówno widziałeś za przeproszeniem... pewnie masz 14lat i siłownie oraz ludzi w niej bywających znasz tylko z legend. Jak dorośniesz to może się przekonasz że można się podrapać po karku.



U mnie na siłowni jest dwóch kolesi, którzy nie są w stanie podrapać się po karku, a oni nawet nie są zawodowcami w kulturystyce, tylko jeden w wyciskaniu (w kategorii do bodaj 83 czy 85kg), a drugi siłuje się na łapę i też wyciska, ale w jednej kategorii z hipopotamami chyba, bo skurwiel ze 140kg waży przy 165cm wzrostu .
Zgłoś
Avatar
lufnik1946 2013-01-09, 21:44
Na gospodarce dostali by większy wycisk:P
Zgłoś
Avatar
Frostbourn 2013-01-09, 21:56 2
Chuj z tym jak wygladaja, bo ja osobiscie nie chcialbym tak wygladac.
Ale to jakia maja motywacje i chec dozenia do celu jest godne podziwu. Chcialbym w swoim marnym zyciu znalezc kiedys taki cel...
Zgłoś
Avatar
zeto88 2013-01-09, 22:20
peersil napisał/a:

@up w dupie byłeś gówno widziałeś za przeproszeniem... pewnie masz 14lat i siłownie oraz ludzi w niej bywających znasz tylko z legend.



No, no. Do tego jem kozy z nosa i kucam do siku
Idź już lepiej spać.
Zgłoś
Avatar
sidian 2013-01-09, 22:34
zeto88 napisał/a:



No, no. Do tego jem kozy z nosa i kucam do siku
Idź już lepiej spać.



I wjeżdżasz na wrotkach pod szafę .
Zgłoś
Avatar
MASTERM00DY 2013-01-09, 23:01 3
Ktoś tam pisał o niedokładnym wykonywaniu ćwiczeń - a znasz Pan coś takiego jak ćwiczenia bez pełnego rozkurczu ? Specyficzne ćwiczenia w cyklach, przy których nie wykonuje się pełnego ruchu. A po co? Odwołuję do wujka google.

Koks, anabole, sterydy... ludzie poczytajcie najpierw potem piszcie. Jak to było na sucho się nic nie zrobi, ale to nie daje takich efektów. To setki powtórzeń, ścisła dieta, najpierw masa, potem redukcja i tak w kółko, cykle aeorobowe i aneorobowe. Wyrzeczenia, posiłki co trzy godziny odmierzane co do grama i kalorii, wstawanie o 6 i zapierniczanie. Suplementy to podstawa ale to nie jest synthol i inne gówna ludzie obudźcie się. Mylenie pojęć jest straszne...

Wpieprzaniem byle czego i byle jak i zapieprzaniem byle jak na pierwszej lepszej siłowni nie dostajesz takiej rzeźby przy sporej masie. To nie osiłki z siłki na dzielni.

Hejterzy teraz mnie gnojcie, ale nim zgnoicie ich to sprawdźcie czy wytrzymacie plan redukcyjny masy dla kulturysty i czy dacie rade się tak odwodnić jak oni przed zawodami.

pozdrawiam serdecznie
Zgłoś
Avatar
sidian 2013-01-09, 23:17
MASTERM00DY napisał/a:

Ktoś tam pisał o niedokładnym wykonywaniu ćwiczeń - a znasz Pan coś takiego jak ćwiczenia bez pełnego rozkurczu ? Specyficzne ćwiczenia w cyklach, przy których nie wykonuje się pełnego ruchu. A po co? Odwołuję do wujka google.

Koks, anabole, sterydy... ludzie poczytajcie najpierw potem piszcie. Jak to było na sucho się nic nie zrobi, ale to nie daje takich efektów. To setki powtórzeń, ścisła dieta, najpierw masa, potem redukcja i tak w kółko, cykle aeorobowe i aneorobowe. Wyrzeczenia, posiłki co trzy godziny odmierzane co do grama i kalorii, wstawanie o 6 i zapierniczanie. Suplementy to podstawa ale to nie jest synthol i inne gówna ludzie obudźcie się. Mylenie pojęć jest straszne...

Wpieprzaniem byle czego i byle jak i zapieprzaniem byle jak na pierwszej lepszej siłowni nie dostajesz takiej rzeźby przy sporej masie. To nie osiłki z siłki na dzielni.

Hejterzy teraz mnie gnojcie, ale nim zgnoicie ich to sprawdźcie czy wytrzymacie plan redukcyjny masy dla kulturysty i czy dacie rade się tak odwodnić jak oni przed zawodami.

pozdrawiam serdecznie



Ale właśnie o to chodzi. To nie jest tak, że wżerasz i masz. Albo pompujesz się i masz. Wiadomo, że to są ogromne wyrzeczenia, wiadomo, że potrzebna jest dieta, wyrzeczenia i regularny trening. Pytanie tylko... do czego nie jest? Ja myślałem, że moja dieta jest trudna (i wiele osób by wymiękło), a potem moja siostra poszła na dietę Cambridge, żeby się odchudzić...

To, co mi się w tym nie podoba to właśnie to, że to jest koszmarnie niezdrowe i robi z ludzi kaleków. Każdy tam ze swoim ciałem może robić co chce, ale szkoda, że to właśnie oni zostali "twarzą siłowni" i że to z nimi kojarzy się każdemu niezorientowanemu trening w siłowni. Z pakowaniem zamiast ćwiczeniem.
Zgłoś
Avatar
makasa20 2013-01-09, 23:22
Wpierdalanie koxu to nie sport. Szacun dla gościa na wózkach !
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie