18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Nowa era bodybuilding
jadoo • 2013-01-09, 13:13
Zhasni wypuścił nowy filmik. Moim zdaniem jest wart uwagi. Dynamiczny, dobry podkład i dobrze dobrane obrazy. Nie trzeba 4 razy w tygodniu być na siłowni, żeby docenić pracę jaką wykonują ci goście.



I szczególnie pozdrawiam tych, którzy lubią powalczyć z tym żelastwem
Zgłoś
Avatar
Tarakum 2013-01-09, 13:15 20
i co fajnego jest w takim wyglądzie...??
Zgłoś
Avatar
T................a 2013-01-09, 13:17 3
Idę przelewać mój tłuszcz gdzie indziej ;_;
Ale i tak większość wygląda mi na sterydy i tego typu syf
Zgłoś
Avatar
zeto88 2013-01-09, 13:19 9
Ani to ładne ani funkcjonalne. Toż to oni nawet raz porządnie na drązku sie nie podciągną, nie mówiąc o innych ćwiczeniach.
Zgłoś
Avatar
Mr.Drwalu 2013-01-09, 13:31 27
Jeśli kogoś interesuje muzyczka:

Imagine Dragons- Radioactive

Na sucho, to nawet trawa nie rośnie.
Zgłoś
Avatar
jadoo 2013-01-09, 14:06 18
@TytanowaPyta Sterydy, jak rozumiem, to synonim dla wszystkich suplementów, o których nawet nie masz pojęcia? ;>
Zgłoś
Avatar
jon81 2013-01-09, 14:16 5
Suplementy to jedno... a koks jaki w siebie laduja to druga
Wiec moze tez nie myl pojec

Bo raczej na drinkach i batonikach tak nie dojebia
Zgłoś
Avatar
wrocgirl 2013-01-09, 14:19 2
Jak dla mnie nie wyglądają pociągająco, ale co ja tam wiem
Zgłoś
Avatar
Szkodnik 2013-01-09, 14:28 10
Tarakum,

Charakterność - zdolność do takiego poświęcenia przydaje się nie tylko w pracy nad sylwetką, też i w życiu a to nie jest taka prosta sprawa

No ale jak zawsze można kurwa skrytykować Wy tłuste świnie
Zgłoś
Avatar
tegotamtego 2013-01-09, 14:39
A w ch.j z siłownią! Ciężkie to wszystko, po co się męczyć jak te małpy. Ja więcej dup wyrwałem w życiu niż niejeden z nich jest sobie w stanie wyobrazić. Lepiej być wysportowany niż nie móc sobie dupy podetrzeć przez te sztuczne mięśnie. Patałachy próbują się dowartościować. Żenada!!
Zgłoś
Avatar
kosaplaymaker 2013-01-09, 14:58 35
tegotamtego napisał/a:

Ja więcej dup wyrwałem w życiu niż niejeden z nich jest sobie w stanie wyobrazić.



Wyrywanie rozkładówek Playboy'a nie jest brane pod uwage
Zgłoś
Avatar
sidian 2013-01-09, 15:15 16
jadoo napisał/a:

@TytanowaPyta Sterydy, jak rozumiem, to synonim dla wszystkich suplementów, o których nawet nie masz pojęcia? ;>



Primo sterydy to ci kolesie może zamiast zakąski wcinają z braku lepszego pomysłu, ale "inny syf" idealnie się łapie. Inny syf to hormony wzrostu i inne gówno. Często o tym słucham podczas treningów, ale nie zapamiętuje, bo mnie to nie interesuje. Wiem jednak, że osiągnięcie takiej sylwetki, jak większość kolesi na tym filmie, nie jest możliwe na "suplementach". Żadne gainery, żadne odżywki, kreatyna, amoki i inne gówno nie da Ci takiego efektu, bo taki efekt jest dla ciała kompletnie nienaturalny.

Każdy koleś z 50cm+ w bicepsie kwalifikuje się do renty inwalidzkiej. Dodatkowo wkurwiają mnie dlatego, że nadają twarz siłowni. Nie po to się na siłownię chodzi, żeby tak wyglądać, to jest wynaturzenie. Potem ludzie tylko z czymś takim siłkę kojarzą i uprawiają jakieś gówno typu crossfit, bo oni "nie chcą pakować". Pfff.
Zgłoś
Avatar
kufel01 2013-01-09, 15:49 28
Większośc z was na temat siłownia od razu mysli koksy i kurwa karki .Są kulturyści, modele, ludzie uprawiający fitness, zapaleńcy i maniacy. W filmie są pokazani kulturyści zawodowi więc nie wiem czemu rzniecie głupa? Ja sobie życia bez siłki nie wyobrażam i nie trzeba wpierdalać koksów i mieć zryty łeb żeby lubieć sport i wysiłek. Rozumiem że komuś się nie chce ćwiczyć ale po huj hejtować.
Zgłoś
Avatar
Tafariel 2013-01-09, 15:54 2
Skoro im to sprawia radochę to niech trenują
Zgłoś
Avatar
CezariX 2013-01-09, 16:21
Koks, koks i jeszcze raz koks.
Niezły jest widok jak taki 150kg kolo chodzi nasterydowany ćwicząc
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie