18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (11) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 8 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-27, 23:13
To video na kwalifikacje do zawodow - NIEMCY. Zapraszam do obejrzenia tego filmiku i jesli komus sie nie chce lub nie ma pieniedzy na silownie - naklaniam do cwiczen z wlasna masa ciala. Jezeli chodzi o nogi to osoby, ktore chca miec dobre nogi moga tez je cwiczyc, ja tego nie robie bo mam inne priorytety. STREET WORKOUT !
Zgłoś
Avatar
C................x 2016-02-27, 21:00 55
Wrzucił film który w tytule ma "Bez siłowni"... Pokazał faceta ćwiczącego na siłowni...
Zgłoś
Avatar
Akki11 2016-02-27, 21:39
Co jak co, ale rodakowi za to piwo trzeba. Chciałbym tak móc, ale teraz zamiast zapierdalać siedzę przed kompem. Od jutra do roboty! Może nie do takiego poziomu, ale zawsze coś!
Zgłoś
Avatar
Dzisiaj 2016-02-27, 21:51
Frajer... w czasie jak on cwiczyl ja galem w call of duty... zartuje - piwko
Zgłoś
Avatar
jjjkkkfff 2016-02-27, 21:59 13
Dzisiaj napisał/a:

Frajer... w czasie jak on cwiczyl ja galem w call of duty... zartuje - piwko



No wiemy, wiemy, że żartowałeś. Tak naprawdę siedziałeś na hardzie i szukałeś bab z kutasami.
Zgłoś
Avatar
NieLubieWas 2016-02-27, 22:23 3
Kura skombinuj koszulke sadistic.pl i powodzenia w Zjednoczonych Emiratach Niemieckich
Zgłoś
Avatar
3afro3 2016-02-27, 22:45 6
Nie ćwiczysz nóg bo masz inne priorytety? Jak ich szybko nie zmienisz to możesz tu dodać swoje zdjęcie
Zgłoś
Avatar
OjciecStiflera 2016-02-27, 22:56
O jebany, tylko te leginsy.
Zgłoś
Avatar
sooortiero 2016-02-28, 0:41 2
3 Lata cwiczylem na placach zabaw i drazku przed szkola, tutaj na sali cwicze pol roku, nie wykorzystuje zadnych ciezarow wolnych, jedynie drazki, ziemi i porecze, wszystko to mozna sobie samemu zrobic lub znalezc gdzies na powietrzu
Zgłoś
Avatar
odgrujahad 2016-02-28, 2:15 6
Nie no kurde, serio. Sa - di - stic. Sadistic. Nie www.streetworkout.wtf.com. Nie czepaiłbym się gdyby było ciekawe, interesujące itp. ale kurde 90% użytkowników tego "forum" nie ruszy dupy do ćwiczeń nawet jeśli co drugi post będzie o zdrowym trybie życia/ćwiczeniach bez siłowni. Srsly - posty o ćwiczeniu -> forum kulturystów.
Zgłoś
Avatar
wheresally 2016-02-28, 4:21
A mnie takie coś dobija co najwyżej. Sam ćwiczę już 5 miesiąc i gówno z tego mam . Może zrobię kilka pompek więcej co najwyżej ale jak widzę że ktoś po zaledwie 3 latach robi takie rzeczy to sie odechciewa serio
Zgłoś
Avatar
miekki_mokasyn 2016-02-28, 5:12
kurwysyn!!!!
Zgłoś
Avatar
lapps 2016-02-28, 7:24 1
kolejny gimnastyk myslacy, ze bedzie fajny jak sie nazwie
strituorkauterem

Cytat:

Gimnastyka (grec. γυμναστική gymnastike trening sportowy od gymnos nagi) jest dyscypliną sportową, wywodzącą się ze starożytnej Grecji, w ramach której zawodnicy wykonują specjalne układy, z wykorzystaniem różnych sprzętów. Gimnastyka może być uprawiana zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn.



dorzuc pusta glowe, troche przeplaconych ciuszkow, kilka lajkow na fejsie i masz strituorkautera...
Zgłoś
Avatar
Tafariel 2016-02-28, 8:02
Ale żeby to obejrzeć to wystarczy włączyć jakikolwiek jego filmik bo na każdym jest to samo...
Zgłoś
Avatar
werewolfer 2016-02-28, 8:07
Wszystko jest fajnie, tylko ten chłopak wrzuca ten filmik tutaj juz chyba 5 czy 6 raz. Sam pisalem pod nim komenty jak byl wrzucany ostatnio. Zajeżdza to jakas reklamą, albo chce na sile pokazac ze ten sport rozni sie czyms od akrobatyki.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie