18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
matiqq 2012-12-14, 13:56
Miszcz kurwa!
Zgłoś
Avatar
repowski 2012-12-14, 13:57
up@ Philipek
właśnie dokonczyłem projekt "syrena V8" i wiez mi że przy 300KM (jeszcze bez turbo), nie polepiłbym opaskami licznika, rozumiem rozwiązania tymczasowe ale dla mnie to jest totalne ku*estwo
Zgłoś
Avatar
b................e 2012-12-14, 13:58
Zajebałbym mu w ten arbuz, który ma pod kaskiem, aż by mu się pestki posypały!
Zgłoś
Avatar
TYTUSSS 2012-12-14, 14:02
skąd ty takie częsci znalazłeś do tego zipa , że tak zapierdala ?!
Zgłoś
Avatar
mungo 2012-12-14, 14:09 1
Czy tylko ja po przeczytaniu tytułu liczylem że wpierdoli sie tym skuterkiem na jakis statek (łódz)??
Zgłoś
Avatar
lesio7 2012-12-14, 14:09
A ja głupi czekam, aż koleś zrobi hollywoodzki wyskok z łódki która będzie sobie spokojnie jechała na przyczepce. Ach ta wielka litera.
Zgłoś
Avatar
Fatum93 2012-12-14, 14:11
Jakbym słuchał własnej matki, pierdolcie tylko co by to było jakby się rozjebał, że i tak w końcu się rozpierdoli itp. chociaż to są ludzie, którzy lubią coś robić a nie siedzieć z pizdą, sam osobiście nie posiadam motocyklu ale zapierdalam też czasami samochodem i co z tego mam zaraz się rozbić ?? i jakoś nie widzę różnicy, czy ktoś się rozjebie samochodem czy motocyklem nawet więcej wypadków powodowanych jest przez kierowców samochodu, Ba znajdą się nawet tacy asy co rozpierdolą się przy 50km/h bo po prostu nie potrafią jeździć. Jeżeli kolega na filmiku tak jeździ to znaczy, że potrafi i wie co robi. Los jest różny, może się kiedyś rozbić co mu nie życzę ale równie dobrze może tak jeździć i nic mu się nie stanie. Osoby piszące komentarze właśnie typu "i tak się rozbije" nie muszą się obawiać, że ich to spotka bo nic nie robią ze swoim życiem, ale ja równie dobrze mogę powiedzieć "nie schodź szybko ze schodów bo spadniesz i sobie łeb rozbijesz" i co wynika z tego żeby nie schodzić po schodach ?? Nie !! Więc tak samo nie można mówić "nie zapierdalaj na motocyklu bo zginiesz" Bo może być tak że będę zapierdalał i nic mi się nie stanie...
Zgłoś
Avatar
MUodyy 2012-12-14, 14:16
Jedzie jak debil, no ale zagrozenia w ruchu nie stworzył.. Jest tak skupiony ze czerwonych swiatel nie zauwaza
Zgłoś
Avatar
jeloo 2012-12-14, 14:19 3
@wwwpl

Jesteś motocyklistą, to słyszałeś zapewne o tej sytuacji kiedy w Warszawie katamaraniarz zepchnął motocyklistę na latarnię. Motocyklista, 19 albo 20 lat zmarł. Kierowca auta dostał 500 zł mandatu, i nakaz wypłaty 400 zł odszkodowania rodzinie tego motocyklisty, mimo, że przyznał się, że zrobił to specjalnie, bo chciał go "postraszyć"

Tacy debile się trafiają, i mi przez ten czas jaki jeżdżę, mimo, że nie jeżdżę ścigaczem tylko turystycznym GSXF'em, też kilku chciało pokazać kto tu rządzi. Jeden nawet dostał mandat za stworzenia zagożenia w ruchu lądowym, bo na moje szczęście scenę obserwowało jadące za nami sreberko.

I to jest tak, że każdy mówi, że zepchnie, zabije. I zawsze znajdzie się jeden cwel, który to w życie wprowadzi. Chuj, że na przykład trafi na faceta, który ma narzeczoną, i który jedzie jak najbardziej przepisowo turystycznym kredensem.

A co do debili którzy zapierdalają po mieście, to nie pochwalam tego, ale przecież nie można mówić, że motocykliści to zło. Kilka lat temu w internecie furorę robił filmik przedstawiający pięciu debili w Imprezie, ganiających po jakimś mieście, i cieszących się, że postraszyli pieszego na pasach zapierdalając sto ileś na godzinę.

Zamiast pierdolić jacy to motocykliści są źli i jakie to stwarzają zagrożenie, pooglądajcie sobie jakie zagrożenie stwarzają też debile w puszkach.

Dla prawdziwych motocyklistów LwG.
Zgłoś
Avatar
xsw2 2012-12-14, 14:30
Po zegarach mozna stwierdzic, ze to kawa 636 03-04r.
Zgłoś
Avatar
pawelnie@ 2012-12-14, 14:31 2
Mr.Bungle napisał/a:

Wielu czeka na przeszczep ...



i tak z niego po wypadku nic na przeszczep by się nie nadawało..
Zgłoś
Avatar
P................e 2012-12-14, 14:32
Dick napisał/a:


Zwłaszcza kierowca -na przeszczep mózgu



mózgu nie da się przeszczepiać.
Zgłoś
Avatar
osiek92 2012-12-14, 14:38
Patrzcie w lusterka - motocykle są wszędzie!

Nakurwiają na podwójnych ciągłych, jeżdzą na czerownym, ich średnia prędkośc w mieście 130km/h!
A później nie ma kto takiego zdrapać z drogi.
Zgłoś
Avatar
N................h 2012-12-14, 14:41
łódź kurwa.

Nienawidzę jednosladowcow
Zgłoś
Avatar
stefan 2012-12-14, 14:48
3:30 Audi 80 <3
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie