18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
bigbobo23 2020-10-19, 0:16 1
mygyry napisał/a:

Mam wyj***ne na sens noszenia maski, ubieram i mam święty spokój, ch*j mnie to kosztuje, z nikim nie muszę się użerać, nie mam potrzeba karmienia swojego ego jaki to ja mądrzejszy jestem.



Każda pizda tak mówi, pewnie jak cię bili w szkole też mówiłeś, że masz wyjebane na to i stałeś zeszczany w kącie.
Zgłoś
Avatar
CzerstWybut 2020-10-19, 0:20 10
Ehh szkoda szczempić ryja na tłumaczenie wam użycia maski. Może wersja filmowa dotrze do niektorych zjebów którzy walczą w polsce z przepisem całego swiata, bo kurwa nie tylko w polsce trzeba nosić maski jebani antysystemowcy.

Zgłoś
Avatar
EksporterZła 2020-10-19, 0:23 7
daniel1040 napisał/a:

Ahahahaha no to niezłe pierdoły opowiadasz, tak każe nosić maski powużej p3 wymieniane co pare godzin - czyli niemożliwe na budżet każdego z nas.
Nie wiem czy wiesz jak mały jest wirusek ale szaliczki i maseczki do p2 mają taki sam sens jak budowanie drewnianych płotów na komary.
ileż to razy już padły gafy w TV gdzie przyznali że maski nic nie dają, ile to już lekarzy się wygadało - ale nie, nośić jak dobry goy.
Popieram przedmówcę, masz informacje tylko z jednej strony których nie kwestionujesz i jaja to już masz przy gardle tak bardzo chcą uciec.



Kod:
www thelancet com/journals/lancet/article/PIIS0140-6736(20)31142-9/fulltext


najlepszy i najbardziej szanowany praktycznie periodyk medyczny.

Co ty masz na poparcie swojej tezy kolego?

Bo zdajesz się mylić dwie kwestie. Maska nie ma chronić Ciebie- do tego jest potrzebna niezła. Ma ona chronić każdego wokół, a do tego wystarczy cokolwiek.
Zgłoś
Avatar
polakwrocek 2020-10-19, 0:24 6
Prawo nie zakazuje srania w gacie.
W gwoli protestu zesraj się.
Zgłoś
Avatar
Ghost39 2020-10-19, 0:26 2
polakwrocek napisał/a:

Prawo nie zakazuje srania w gacie.
W gwoli protestu zesraj się.



W sumie zakazuje :
art. 140 k.w. stanowi, że kto publicznie dopuszcza się nieobyczajnego , wybryku, podlega karze aresztu (od 5 do 30 dni), ograniczenia wolności (1 miesiąc), grzywny od 20 zł do 1500 złotych albo karze nagany.

Zależy na kogo trafisz
Zgłoś
Avatar
bigbobo23 2020-10-19, 0:31 2
CzerstWybut napisał/a:

Ehh szkoda szczempić ryja na tłumaczenie wam użycia maski. Może wersja filmowa dotrze do niektorych zjebów którzy walczą w polsce z przepisem całego swiata, bo k***a nie tylko w polsce trzeba nosić maski j***ni antysystemowcy.



Weź ją lepiej ubierz bo pewnie pisząc ten komentarz zapluleś siostrze całą klawiaturę.
Zgłoś
Avatar
CzerstWybut 2020-10-19, 0:37 3
bigbobo23 napisał/a:

Weź ją lepiej ubierz bo pewnie pisząc ten komentarz zapluleś siostrze całą klawiaturę.



Widze twoje argumenty są niepodważalne. Pierdolisz jak głupek bez szkoly, zero merytorycznych zdań. Typowy płaskoziemiec, dla takich imbecyli jak ty moge ci więcej wstawić tego typu filmów.
Zgłoś
Avatar
nano50 2020-10-19, 0:42 4
Ale wysyp przeciwników noszenia maseczek. Lecznie się kurwa - matoły.
Zgłoś
Avatar
bigbobo23 2020-10-19, 0:51 1
CzerstWybut napisał/a:

Widze twoje argumenty są niepodważalne. pie**olisz jak głupek bez szkoly, zero merytorycznych zdań. Typowy płaskoziemiec, dla takich imbecyli jak ty moge ci więcej wstawić tego typu filmów.



A wstawiaj kurwa co chcesz. Maska jaka noszą ludzie czy to ta kupiona w aptece czy home made jak widzisz na twoim filmie zatrzymuje te największe krople śliny. Każdy wie, że taka forma ochrony przed rzekomym wirusem to jak dla komara moskitiera z siadki ogrodowej. I teraz wytłumacz mi proszę jak dla głupka. Jak maska ma ochronić przed wirusem?
Zgłoś
Avatar
kampton 2020-10-19, 0:53 1
Powiem to tak, mieli ponad pół roku żeby zmienić prawo tak by wynikało z tego, że nie ma zmiłuj ale maseczki muszą być noszone. To kurwa zajmowali się wszystkim tylko nie tym! Dla przykładu 5 dla zwierząt w nocy debatowali, a tu im czasu zabrakło. Chyba coś się nie zgadza ?
Zgłoś
Avatar
Mokebe 2020-10-19, 1:05 5
Założenie na ten głupi pysk maseczki oraz izolacja to tak aż tak duże zagarnięcie praw obywatelskich, że trzeba tak odpierdalać?

Kurwa, akurat materiałów z Włoch czy Brazylii było tutaj dosyć dużo co się u nich działo gdy szpitale nie wyrabiały z przyjmowaniem zarażonych. A u nas zaczyna się też już robić pierdolnik, i nawet ludziom, którzy do potrzebują się dostać do szpitala z innych powodów zaczyna być to utrudniane.

antymaseczkowcy = antyszczepionkowcy

Zapraszam do merytorycznej dyskusji bo chętnie Was wyjaśnię.
Zgłoś
Avatar
Adrian92 2020-10-19, 1:11 1
mygyry napisał/a:

Mam wyjebane na sens noszenia maski, ubieram i mam święty spokój, chuj mnie to kosztuje, z nikim nie muszę się użerać, nie mam potrzeba karmienia swojego ego jaki to ja mądrzejszy jestem.



Mentalność leminga który zrobi wszystko dla świętego spokoju. Masz wyjebane na sens bo wiesz, że tego sensu nie ma, ale jednak nosisz. Kurwa dramat, napisz jeszcze, że jesteś wyborcą pisu i będzie książkowy przykład leminga idioty.

W Polsce absurg goni absurd, wiecie dlaczego? Bo ludzie są bierni, są obojętni, są systemowymi niewolnikami choć nawet sobie z tego nie zdają sprawy. Nie mają charakteru żeby się sprzeciwic, nie mają podstawowej wiedzy, przecietny Polak jest jak robot, zaprogramowany i zmanipulowany.
Bo jak przejdziesz się po ulicy i zapytasz ludzi czy wie czym są podatki, czy wiedzą ile z ich pensji pobiera rząd i wiele innych podobnych rzeczy to nagle okaże się, że ludzie chuja wiedzą. Podobnie jest właśnie z paragrafami, ludzie nie wiedzą na co mogą sobie pozwolić, widzą, że policja i z góry myślą, ze policja ma racje. Chuja ma! Jak ludzie nie będą protestować, strajkowac i walczyć o swoje prawa to z czasem będzie coraz gorzej i będą wprowadzać inne rzeczy.
Zgłoś
Avatar
Justynka99 2020-10-19, 1:15 4
bigbobo23 napisał/a:

A wstawiaj kurwa co chcesz. Maska jaka noszą ludzie czy to ta kupiona w aptece czy home made jak widzisz na twoim filmie zatrzymuje te największe krople śliny. Każdy wie, że taka forma ochrony przed rzekomym wirusem to jak dla komara moskitiera z siadki ogrodowej. I teraz wytłumacz mi proszę jak dla głupka. Jak maska ma ochronić przed wirusem?



Nabierz wody do strzykawki i zobacz jak daleko dostrzelisz. A potem spróbuj strzelić przez maseczkę i zobacz, gdzie wtedy doleci. To, że mimo wszystko przecieknie to jasne, ale nie na kilka metrów, a znacznie bliżej. Chciałeś jak dla głupka to jest jak dla głupka.
Zgłoś
Avatar
babubabu89 2020-10-19, 2:06 1
mygyry napisał/a:

Mam wyjebane na sens noszenia maski, ubieram i mam święty spokój, chuj mnie to kosztuje, z nikim nie muszę się użerać, nie mam potrzeba karmienia swojego ego jaki to ja mądrzejszy jestem.



Potem każą nosić smycz i

mygyry napisał/a:

Mam wyjebane na sens noszenia smyczy, ubieram i mam święty spokój, chuj mnie to kosztuje, z nikim nie muszę się użerać, nie mam potrzeba karmienia swojego ego jaki to ja mądrzejszy jestem.



następnie chodzić na czworaka i

mygyry napisał/a:

Mam wyjebane na sens chodzenia na czworaka, chodzę i mam święty spokój, chuj mnie to kosztuje, z nikim nie muszę się użerać, nie mam potrzeba karmienia swojego ego jaki to ja mądrzejszy jestem.



potem każą iść pod prysznic i

mygyry napisał/a:

Mam wyjebane na sens chodzenia pod prysznic, wchodzę i mam święty spokój, chuj mnie to kosztuje, z nikim nie muszę się użerać, nie mam potrzeba karmienia swojego ego jaki to ja mądrzejszy jestem.

Zgłoś
Avatar
CzerstWybut 2020-10-19, 2:16 2
bigbobo23 napisał/a:

A wstawiaj kurwa co chcesz. Maska jaka noszą ludzie czy to ta kupiona w aptece czy home made jak widzisz na twoim filmie zatrzymuje te największe krople śliny. Każdy wie, że taka forma ochrony przed rzekomym wirusem to jak dla komara moskitiera z siadki ogrodowej. I teraz wytłumacz mi proszę jak dla głupka. Jak maska ma ochronić przed wirusem?



Maska głąbie nie chroni przed wirusem a ogranicza rozprzestrzenianie go. Tobie też ogranicza myślenie.

Adrian92 napisał/a:

Mentalność leminga który zrobi wszystko dla świętego spokoju. Masz wyjebane na sens bo wiesz, że tego sensu nie ma, ale jednak nosisz. Kurwa dramat, napisz jeszcze, że jesteś wyborcą pisu i będzie książkowy przykład leminga idioty.
W Polsce absurg goni absurd, wiecie dlaczego? Bo ludzie są bierni, są obojętni, są systemowymi niewolnikami choć nawet sobie z tego nie zdają sprawy. Nie mają charakteru żeby się sprzeciwic, nie mają podstawowej wiedzy, przecietny Polak jest jak robot, zaprogramowany i zmanipulowany.
Bo jak przejdziesz się po ulicy i zapytasz ludzi czy wie czym są podatki, czy wiedzą ile z ich pensji pobiera rząd i wiele innych podobnych rzeczy to nagle okaże się, że ludzie chuja wiedzą. Podobnie jest właśnie z paragrafami, ludzie nie wiedzą na co mogą sobie pozwolić, widzą, że policja i z góry myślą, ze policja ma racje. Chuja ma! Jak ludzie nie będą protestować, strajkowac i walczyć o swoje prawa to z czasem będzie coraz gorzej i będą wprowadzać inne rzeczy.



Ale ty pierdolisz. Podaj mi kurwa anarchisto zjebany przykładowy kraj gdzie wedlug ciebie obywatele są tak zajebiści i sie nie dają temu twojemu systemowi. Tylko mi nie pierdol o zachodzie bo sobie w kolano pierdolniesz tym. Rosja? Masz kurwa bezprawie czasem no i jakość życia za którą nikt nie tęskni. Podaj mi państwo w którym obywatelom sie nie zabiera dużo z pensji, gdzie są niskie podatki, z dostępną służbą zdrowia, z darmową szkołą, z drogami i cała inslfrastrukturą żeby ci sie kurwa łatwiej żylo. Może jakieś państwo z ropą? Gdzie przeważnie rządzi islam żeby mieć ludzi pod klapkiem. Podaj mi kraj kurwa gdzie wedlug ciebie jest jeszcze lepiej niż w Polsce. Jesteś takim antysystemowcem to podaj mi przykład twojego nielemingowego zarobku i życia.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie