18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 12 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Trening, motywacja
InnyName • 2017-02-26, 20:08
Brzuch ma zrobiony, najważniejsze, że robi coś dla siebie,
I pamiętajcie, nie przejmujcie się tym co mówią inni.
Sadole, do złomu.
Zgłoś
Avatar
nurgiel 2017-02-27, 13:26
Jakaś piwnica, koleś w laczkach, wziął ciężar z którym sobie nie radzi, robi to źle technicznie i te wydęty bebzdoł...Nie zdziwiłbym się, że to palumboizm w czesnym stadium bo wszystkie znaki na niebie wskazują, że ten koleś do mensy nie należy.
Zgłoś
Avatar
kdwdj 2017-02-27, 13:36
"Uwierzcie w siebie".
Się naoglądał "kołczów".
Zgłoś
Avatar
waloos 2017-02-27, 14:06
Jak zaczął te ćwiczenie na biceps to sobie pomyślałem: no trochę mu tu technika kuleje, ręki nie prostuje, ciągnie plecami no ale chuj z tym, piwniczne warunki to nie jeden tak zaczynał zanim zmądrzał.

Ale jak wziął tego hantla i zaczął ćwiczyć triceps to mnie rozjebał! Tak chujowej techniki tego ćwiczenia to jeszcze nigdy w życiu, na żadnej siłowni, na żadnym filmiku nie widziałem!

A co do "No Pain no gain" jak ktoś pisał - ok to jest fajna zasada dla kulturystów wspomagających się sokiem, którzy mają taką regenerację, że nie są w stanie się przetrenować. Naturalny bywalec siłowni może się pokatować tydzień, dwa góra trzy a potem powinien sobie dać minimum tydzień lekkich treningów na regenerację.
Generalnie to przemyślany i zaplanowany trening da takie same rezultaty bez uczucia zmęczenia i wyjebania - a tak to w sporcie powinno wyglądać, maksimum efektów przy jak najmniejszym zmęczeniu.
Tylko kulturystyka jest takim chujowym i dziwnym sportem, że trenuje się po to aby być lepszym w trenowaniu!
Zgłoś
Avatar
C.Z.E.S.I.E.K 2017-02-27, 14:27
waloos napisał/a:

Naturalny bywalec siłowni może się pokatować tydzień, dwa góra trzy a potem powinien sobie dać minimum tydzień lekkich treningów na regenerację.


Kwestia dobrego planu. Jak suchoklates po przestudiowaniu kfd czy innego forum, w poniedziałek zmienia swoje życie, poćwiczy tydzień i pół roku go nie widać. Jakoś nie toleruje tak zwanych koksów, bo typki przy zwykłych pracach domowych mają zadyszkę. Osobiście preferuję 3 dni (pn ,śr , pt) na przydomowej koksowni, a 3 dni (wt, cz, sb) zależnie od pogody: bieg (jak pisałem wyżej do wyplucia płuc), granie na hali lub machanie mieczem
Regeneruję się siedząc na rzyci w pracy. Po 3 latach nadal żyję.
Zgłoś
Avatar
luki567 2017-02-27, 14:37
Widać, że już jedzie na koksie. Bebech wyjebany do przodu ze szkoda gadać.
Zgłoś
Avatar
rafal25612 2017-02-27, 16:54
Te ćwiczenie na triceps to ma zajebiste
Zgłoś
Avatar
realign 2017-02-27, 17:33
To jak gruba dietetyczka opowiadająca jak schudnąć.
Zgłoś
Avatar
K................i 2017-02-27, 17:41
@czesiek99, mam w sumie podobny plan - codziennie sport, raz siłownia, raz bieg. Dajesz radę ćwiczyć nogi na siłowni? Jak dla mnie w grę wchodzi wszystko w grę, ale od pasa wzwyż...
Zgłoś
Avatar
MauMauMaurycy 2017-02-27, 17:44
No rzeczywiście, taką techniką to on sie kurwa zbuduje jak autostrady na euro 2012 ;d
Zgłoś
Avatar
Fdslatghdlks 2017-02-27, 17:53
Mam tylko wrażenie czy rzeczywiście przyjebał się w 0:41 w potylicę?
Zgłoś
Avatar
Annaroth 2017-02-27, 18:01
pazuzu napisał/a:



Nie pierdol, widać że to typowy sebix



No i o to właśnie chodzi, chuj, że wygląda, nie znasz chłopaka, a nawet z gadki wydaję się normalny jakbym miał już oceniać.
Zgłoś
Avatar
C.Z.E.S.I.E.K 2017-02-27, 19:08
Kapłan_pustki napisał/a:

(...) Dajesz radę ćwiczyć nogi na siłowni? Jak dla mnie w grę wchodzi wszystko w grę, ale od pasa wzwyż...


Nogi na siłowni to byłoby już zabójstwo. Wystarczą marszobiegi, i interwały co dwa dni (to i tak za głowę).
Zgłoś
Avatar
giorgio_armani 2017-02-27, 22:07
Bica też się nie ćwiczy tak jak na filmiku. On podciąga hantlę z całym tułowiem, a tu powinno ruszać się tylko przedramię. Wziął za duży ciężar.
Zgłoś
Avatar
waloos 2017-02-28, 12:55
czesiek99 napisał/a:


Nogi na siłowni to byłoby już zabójstwo. Wystarczą marszobiegi, i interwały co dwa dni (to i tak za głowę).

no i jak dla mnie to głupie podejście!
Wolałbym odpuścić trochę góry, żeby wbić trochę dołu ciała. Przy takim treningu stworzy się brak balansu i to może wpłynąć na potencjalne kontuzje.
Inna sprawa, że trening siłowy dołu ciała bardzo mocno przełoży się na bieganie. Będzie łatwiej.

A co do codziennego treningu, to jest ok jeśli mamy dobrze zaprogramowany trening z mikrocyklami regeneracyjnymi. Inaczej to tylko będzie się pogłębiać zmęczenie i zamiast iść do przodu, będziemy się cofać.
Zgłoś
Avatar
adiacm22 2017-02-28, 22:48
UBcjaPOLSKA napisał/a:

I huj w jakim obuwiu, on nie będzie tam kurwa biegał.
A dla ziomka pr0psy, chęci to pierwszy krok.

Poza tym, bardziej się zbuduje takimi ćwiczeniami, niż napierdalaniem komentarzy na sadisticu.



hahahah no chyba szybciej to on sobie krzywde zrobi... moze nie jestem zawodowcem ae cwicze regularnie od pol roku a w terningu pomaga mi znajomy trener personalny... w treningu najwazniejsza jest technika i dokladnosc wykonania a nie kto ile wycisnie... a on tuta byle szarpie a to cw na triceps to jakas kpina
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie