18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Trening, motywacja
InnyName • 2017-02-26, 20:08
Brzuch ma zrobiony, najważniejsze, że robi coś dla siebie,
I pamiętajcie, nie przejmujcie się tym co mówią inni.
Sadole, do złomu.
Zgłoś
Avatar
Bakejaja 2017-02-26, 20:22 2
"Narodowiec" wersja dla ubogich
Zgłoś
Avatar
CudaNaKiju 2017-02-26, 20:25 26
od razu widać, że umysłowa patola... nawet ćwiczeń nie potrafi wykonywać zgodnie z techniką...
Zgłoś
Avatar
UBcjaPOLSKA 2017-02-26, 20:39 56
I huj w jakim obuwiu, on nie będzie tam kurwa biegał.
A dla ziomka pr0psy, chęci to pierwszy krok.

Poza tym, bardziej się zbuduje takimi ćwiczeniami, niż napierdalaniem komentarzy na sadisticu.
Zgłoś
Avatar
ghuman4 2017-02-26, 20:46 27
@Up jeden od narodowców wyzywa a drugi od patoli, aż szkoda gadać.. pierdolnijcie się po kolei w głowę, a może coś pomoże. Ludzie którzy szafują innych wykorzystując do tego zaprogramowane im przez gówno wizje schematy typu Seba Narodowiec albo typowy patol to typowe manekiny pokazowe naszych czasów, w którym człowiek już sam nie widzi człowieka w człowieku tylko wie o nim tyle co inni mu pokażą i powiedzą bo po huj samemu myśleć.
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2017-02-26, 20:48 31
ghuman4 napisał/a:

@Up jeden od narodowców wyzywa a drugi od patoli, aż szkoda gadać.. pierdolnijcie się po kolei w głowę, a może coś pomoże. Ludzie którzy szafują innych wykorzystując do tego zaprogramowane im przez gówno wizje schematy typu Seba Narodowiec albo typowy patol to typowe manekiny pokazowe naszych czasów, w którym człowiek już sam nie widzi człowieka w człowieku tylko wie o nim tyle co inni mu pokażą i powiedzą bo po huj samemu myśleć.



Nie pierdol, widać że to typowy sebix
Zgłoś
Avatar
_................_ 2017-02-26, 20:48 15
Chuj tam że łysy i wygląda jak patol, nawet chuj że takie buciki. Najgorsza w tym filmiku jest technika tego chłopaczka. Kurwa, gnie się, buja, zarzuca tymi ciężarami, jeden z wielu typu "napierdole więcej ciężaru, chuj że ćwiczenie robie chujowo, ale mięśnie rosą od obciążenia, a nie od techniki".
Zgłoś
Avatar
ghuman4 2017-02-26, 20:59 5
@pazuzu

w końcu i ciebie ktoś wstawi w jakąś "typowość", i nie będziesz już oceniany jako człowiek tylko zbiór stereotypów i skojarzeń, pogardzany przez ludzi z którymi nigdy nie rozmawiałeś ani nie miałeś do czynienia.
Zgłoś
Avatar
zerwikaptur 2017-02-26, 21:01 8
Technika zła ale coś tam robi i z czasem dojdzie do odpowiednich wniosków .
A wyzwanie gościa od różnych to kwi rozpaczy bądź zazdrości .
Ps
A co takiego złego ze narodowiec
Zgłoś
Avatar
wilkoala 2017-02-26, 21:05 10
Mówcie co chcecie, ale ostatnie słowa powiedział z takim przekonaniem i szczerością że aż go polubiłem.
Zgłoś
Avatar
Ymirrr 2017-02-26, 22:19 8
Czy tylko ja czekałem aż te hantle spierdolą mu się na łeb?
Zgłoś
Avatar
kaiel 2017-02-26, 22:24 1
no i chuj,opuszczam strefę komfortu bo ktoś mi podpierdala marzenia
Zgłoś
Avatar
SirMajkel 2017-02-26, 23:46 2
wszyscy po nim jadą a może to jest spoko koleś. Ćwiczy sobie zamiast głupotami się zajmować.
Zgłoś
Avatar
Miacholl 2017-02-27, 8:44
SirMajkel napisał/a:

wszyscy po nim jadą a może to jest spoko koleś. Ćwiczy sobie zamiast głupotami się zajmować.


Głupotami będzie się zajmował siedząc na zwolnieniu jak sobie mięśnie pozrywa, czy stawy porozwala od takiego machania. Czasem warto skorzystać z porad trenera.
Zgłoś
Avatar
exfon 2017-02-27, 8:45 2
Dobrze że pokazał ćwiczenia "troche na biceps"
Takich bardzo to ja bym nie chciał
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie