18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 56 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 15 minut temu
Avatar
tranzystor 2013-07-29, 17:39
mattt666 napisał/a:

Kuźwa jem śniadanie aż tu nagle laska rzyga na filmiku... uff na szczęście nie ruszyło mnie to nic



Prawdziwy twardziel z Ciebie! Tymbardziej, że jesz śniadanie o godz. 10.
Zgłoś
Avatar
Dzyzys 2013-07-29, 18:14
sylwia2404 napisał/a:

Udana impreza?Co za patologia Do tego niezłych ma znajomych, nagrywają jak wymiotuje i wrzucają do sieci.Takich ze świecą szukać


Na końcu ją przelecą Zresztą na końcu filmiku gościu ją pewnie do łóżka niesie
Zgłoś
Avatar
PTX 2013-07-29, 18:17
Nie ogarniam tej mody, wrzucania filmików najebanych znajomych do neta. Na szczęście obracam się w towarzystwie sprawdzonych znajomych i ostatnio jak zdarzyło mi się przedobrzyć na imprezie, zezgonowowac i zarzygac samochod kolezanki( czesto mi sie to nie zdarza). To nie dość że moi kumple posprzątali jej samochód to jeden mnie przenocował u siebie i kryl mnie przed moją dziewczyną, a na drugi dzień po za śmianiem się z tego i docinaniem mi nie pojawił się żaden filmik, ani zdjęcia na necie.

wiadomo, że każdemu zdarzy się najebać raz na jakiś czas, a ludzie którzy to wrzucają to chuje, a nie znajomi
Zgłoś
Avatar
wojtek95do 2013-07-29, 18:37
Jakim cudem można się do takiego stanu doprowadzic?
Zgłoś
Avatar
Panich 2013-07-29, 19:02
i dobrze, przynajmniej sie oduczy robić z siebie szmate przez ten wstyd który jej zrobili.
Zgłoś
Avatar
m................l 2013-07-29, 20:06
Hrodgar napisał/a:



sylwia2404 napisał/a:

Udana impreza?Co za patologia Do tego niezłych ma znajomych, nagrywają jak wymiotuje i wrzucają do sieci.Takich ze świecą szukać



Zgadzam się, od siebie dodam tylko ze mówcie sobie co chcecie, ale obecnie następuje gwałtowny upadek moralny ludzi, zero wartości, żadnych hamulców czy wyobraźni. Pogoń za sławą w grupie, upodlanie się dla poklasków osób które i tak mają nas w dupie, strach pomyśleć jak będą żyły nasze dzieci.



Przepraszam, ale na chuj prowadzić jakieś dziwne dywagacje, nie podobają się rzygi, to zapraszam na kwejka, lub wycieczka przechodzi do kolejnego filmiku...
Mnie akurat to bawi, bo 'pić to trzeba umić'.

Jak to kiedyś powiedział znajomy : "Rzygi... najlepsza antykoncepcja !"

tranzystor napisał/a:



Prawdziwy twardziel z Ciebie! Tymbardziej, że jesz śniadanie o godz. 10.



Dziś zjadłem o 14, to jestem megatwardy ? :O
Zgłoś
Avatar
alanbdf 2013-07-29, 22:08
ale bigos
Zgłoś
Avatar
zypon 2013-07-29, 23:05
Co za zwierzęta. Nie wiem jak u was, ale w moich stronach jeśli pacjent podczas degustacji grupowej odczuwa mdłości to wstaje, zlany zimnymi potami i blady jak ściana poprawia fryzurę i grzecznie oznajmia: przepraszam państwa, muszę udać się do toalety - skąd nie wychodzi dopóki się nie zerzyga i nie dojdzie do siebie. Ewentualnie pijąc z najlepszymi kumplami może być bardziej dosłowny i powiedzieć: panowie! Będę rzygał! torujcie drogę do klopa !
Zgłoś
Avatar
szaklowski 2013-07-29, 23:41
Księżniczka kurwa jego mać !
Zgłoś
Avatar
chujciwcycki 2013-07-30, 15:24
sylwia2404 napisał/a:

Udana impreza?Co za patologia Do tego niezłych ma znajomych, nagrywają jak wymiotuje i wrzucają do sieci.Takich ze świecą szukać


Pierdolisz farmazony sam byś jej kutasa do ryja pchał patrz jak fajnie pluje.
Zgłoś