18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:44
🔥 Indie w minutkę - teraz popularne
Avatar
bjerzyk 2014-02-19, 20:33 204
matoł jesteś
Zgłoś
Avatar
Ronin026 2014-02-19, 20:40 55
U nas potrzeba takiego Majdanu.
Zrozumiesz to jak mamusia przestanie ci obiadki gotować i będziesz zapierdalał za 800 zł na miesiąc.
Zgłoś
Avatar
L2b 2014-02-19, 20:44 33
-Ilu pojebów dało zjebanego suchara o "Ukraińcach z Majdanu" na Sadistica??

- o jednego za dużo !!

...mam nadzieje że się podoba, w końcu na twoim poziomie !
Zgłoś
Avatar
Magsurf 2014-02-19, 21:08 78
@wszyscy up
To siedźcie dalej z popkornem oglądając transmisje na żywo z majdanu. Gówno kogo obchodzi majdan i ukraińcy. Jestem w Polsce i Polską się przejmować będę a nie kurwa ukraińcami. niech się chuje zabijają. Zasłużyli sobie.
Zgłoś
Avatar
kickyourheadoff 2014-02-19, 21:43 15
@up

gdy przypomnę sobie o wspomnieniach tych co przeżyli pogromy na Wołyniu myślę dokładnie to samo
Zgłoś
Avatar
staffior 2014-02-19, 22:00 25
Ronin026 napisał/a:

U nas potrzeba takiego Majdanu.
Zrozumiesz to jak mamusia przestanie ci obiadki gotować i będziesz zapierdalał za 800 zł na miesiąc.



hahaha Ronin026 zapierdala za 800 pln na miesiąc hahahaha
Zgłoś
Avatar
g................t 2014-02-19, 22:47 7
Ronin026 napisał/a:

U nas potrzeba takiego Majdanu.
Zrozumiesz to jak mamusia przestanie ci obiadki gotować i będziesz zapierdalał za 800 zł na miesiąc.



Jak za mało synku zarabiasz to naucz się czegoś kurwa przydatnego i zmień pracę. Wykorzystaj ten czas - zamiast pisania postów jaki to biedny nie jesteś i że zarabiasz miesięcznie tyle co pierwszy lepszy specjalista w kilka dni, WEŹ SIĘ KURWA DO ROBOTY!
Zgłoś
Avatar
irish 2014-02-19, 22:50
ale musisz mieć chujowe życie
Zgłoś
Avatar
rolerek 2014-02-19, 22:52 1
Euroukraińcy z Majdanu po dojściu do władzy pierwszą rzeczą jaką zrobią to postawią sobie na cmentarzu Orląt Lwowskich McDolana...

Będzie to samo co z naszą mniejszością na Litwie.
Zgłoś
Avatar
lajtek12 2014-02-19, 22:53 12
jebac scierwo z ukrainy dziadek mi mówił ze tam sa kurwy i nie lubia polaków xD

btw zbieramy armie i odbijamy nasz jebany lwów ?!
Zgłoś
Avatar
Parzo 2014-02-19, 22:55
Dokładnie to 26 ofiar śmiertelnych było koło godziny 16 czasu Polskiego
Ps nie potrzeba nam majdanu, potrzeba nam strajków jak w niemczech Już tłumacze! Pierdolić robote nie przychodzić nie robić nic i srać na wszystko i czekać aż zwiększą pensje, chociaż Polska to nie niemcy i u nas to pewnie nic by nie zmieniło...
Zgłoś
Avatar
petru23 2014-02-19, 22:56 12
Magsurf napisał/a:

@wszyscy up
To siedźcie dalej z popkornem oglądając transmisje na żywo z majdanu. Gówno kogo obchodzi majdan i ukraińcy. Jestem w Polsce i Polską się przejmować będę a nie kurwa ukraińcami. niech się chuje zabijają. Zasłużyli sobie.



kickyourheadoff napisał/a:

@up

gdy przypomnę sobie o wspomnieniach tych co przeżyli pogromy na Wołyniu myślę dokładnie to samo



To jak już dorośniecie intelektualnie, to uświadomicie sobie, że Polska nie jest odosobnioną wyspą na środku oceanu i sytuacja polityczna krajów sąsiadujących, w szczególności tych które mają znaczący wpływ na nasza gospodarkę (eksport) ma znaczenie. I to ogromne. Także moi milu patrioci, kwestia Ukrainy jest dla Polski bardzo ważna, no ale Wam przeciez nie trzeba tłumaczyć...

btw, Polski eksport do Ukrainy wyniósł w 2013r. 2166,9 mln USD. Jakieś wnioski?
Zgłoś
Avatar
Prze-moc 2014-02-19, 23:01 6
My Polacy mielismy solidarnosc i powstania , gineliśmy za wolność , ginęliśmy w słusznej sprawie .
Oni giną za swoją wolność walczą o swoje racje i prawa .
A ty powinieneś pomyśleć lub zamknąc dupe jak to pierwsze nie wychodzi.
Przełącz na carton network jak wiadomości o ludziach walczacych o wolność cie przytłaczają .
Zgłoś
Avatar
zippo 2014-02-19, 23:20 6
a wy cebulaki dalej spinacie dupe o wolyn, hahaha po prostu nie moge uwierzyc w wasz debilizm checie sie mscic na pokoleniu, ktore nie widzialo wojny na oczy.. zapewniam was ze polacy rowniez gwalcili i mordowali, ale ta czesc historii zostala pominieta po naszej stronie barykady. zrobili wam z mozgu papke, a wy wierzycie, ze polacy to jedyny sprawiedliwy narod na swiecie, dorosnijcie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie