18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
Duplikat tematu INFORMACJA: liveleak.com i youtube zgłoszony przez ~REsadER
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 4 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
radek225 2019-10-19, 18:46
Nawet menel tego na trzeźwo nie przetrawił.
Zgłoś
Avatar
fafka 2019-10-19, 19:11 1
Nigdy, ale to nigdy nie znudzi mi się oglądanie ludzi otwierających i spożywających kiszone śledzie.
Zgłoś
Avatar
sadystycznie bolesny 2019-10-19, 19:16
Tylu pedałów w jednym miejscu, a zainteresowani śledziem...
Zgłoś
Avatar
Hireronim 2019-10-19, 19:43 1
Niby wszyscy rzygają, ale atmosfera jest świetna. Pro tip na święta, 12 potrawa śledź po Szwedzku
Zgłoś
Avatar
Hrabia Drapula 2019-10-19, 20:33 1
mieli jakiegoś chujowego, dobry jest jak puszka wydęta z obu stron od gazu, po wbiciu otwieracza tryska i wszytko sosem ujebane
a tak serio, jak się schłodzi i otworzy na dworze, chwile przewieje to idzie to spokojnie zjeść, w Szwecji jest sporo straganów jak by na których można kupić śledzie podane na mnóstwo sposobów i te kiszone idzie spokojnie zjeść, jedni rzygają na samą myśl o czerninie czy flakach nawet ich nie widząc czy czując
Zgłoś
Avatar
Plastykpl 2019-10-19, 21:19 11
Tak to się je

Zgłoś
Avatar
Bankracy 2019-10-20, 12:57
Jadłem te śledzie i szału nie było, fakt śmierdziały jak gówno ale dało się zjeść. Gorzej potem zabić ten zapach, nawet wódka nie pomaga. Na allegro można je kupić, polecam.
Zgłoś
Avatar
xaorax 2019-10-21, 18:26 1
Bez przesady jadłem, ma fajny smak musującego kiszonego ogórka. Mam nawet jeszcze jedną puszkę na rodzinną imprezę. Zapach rzeczywiście intensywny, ale bez przesady. Pierwsza zasada - puszkę otwieramy w wiadrze z wodą. W środku jest ciśnienie i przy przebiciu rozpryskuje się na wszystko dookoła. Gdyby otworzyć w domu, nie ma szans na wywietrzenie - oleista, zapachowa maź. Ręce śmierdzą 2-3 dni. Polecam z bagietką, kwaśną śmietaną i cebulką. A pies jak pies, berneński pies pasterski wciągnął i się oblizał .
Zgłoś
Avatar
~REsadER 2024-09-06, 13:16
sadistic.pl/informacja-liveleakcom-i-youtube-vt539598.htm5970905
Zgłoś