18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 47 minut temu
Nie chodzi, nie widzi, nie mówi. I straciła prawo do renty socjalnej. Pismo z ZUS w tej sprawie otrzymała zaskoczona mama 21-letniej Julii Biernackiej z Gdyni. Zakład wyjaśnia, że takie są procedury, a po rentę trzeba się zgłosić ponownie.



Krzysztof Cieszyński z gdańskiego ZUS tłumaczy, że Julii przyznano świadczenie na trzy lata. Następnie procedura rentowa rozpoczyna się od nowa. I to mimo że sam ZUS stwierdził, iż dziewczyna nie jest zdolna do samodzielnej egzystencji.

- Należy złożyć jeszcze raz wniosek z dokumentacją medyczną i będzie badanie przez lekarza orzecznika - dodał Cieszyński.

Na pewno nowe prawo wplynie pozytywnie na liczbe urodzin
Zgłoś
Avatar
Halman 2021-03-02, 20:52 5
Orzecznicy ZUS to nie frajerzy z pierwszej łapanki i pod chuj to oni a nie ich...
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2021-03-02, 20:53 49
Jak to przecież na TVP powtarzaja że rząd pomaga takim osobom, kłamią??
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2021-03-02, 20:54 32
Daje piwo ale dla tego że jebane kurwy pro liveeeee chronią każde życie ale nie wychowują handicapów. Jebane barany !
Zgłoś
Avatar
NiemiecWaszPan 2021-03-02, 20:57 6
Nie ma lekko. jest 500+ na gówniaka, to wprowadzili zakaz aborcji zdeformowanyc płodów, żeby się każda Karyna 5 razy zastanowiła zanim się połasi na 5 stów miesięcznie za smroda. Zwyczajny kruczek, jak w każdej promocji w sklepie. Ten Kaczor to jednak ma na czym czapke nosić.
Zgłoś
Avatar
mygyry 2021-03-02, 20:58 6
No przecież mogło jej przejść po 3 latach, to oczywiste....
Zresztą ja bym wpisał 3 dni, Łazarzowi wystarczyło...
Zgłoś
Avatar
~_Yarko_ 2021-03-02, 20:59 11
Jak ją lekarz orzecznik zbada, to jeszcze do roboty będzie iść musiała.
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2021-03-02, 21:02 12
Bardzo słusznie. Gdzieś trzeba zaoszczędzić, żeby dwa miliardy poszło na kurwizję, albo dwieście milionów do toruńskiego biznesmana.
Zgłoś
Avatar
Davertson 2021-03-02, 21:03 5
I na chuj się z tego śmiać kurwo jebana
Zgłoś
Avatar
ququa 2021-03-02, 21:05 19
baronturbina napisał/a:

Daje piwo ale dla tego że jebane kurwy pro liveeeee chronią każde życie ale nie wychowują handicapów. Jebane barany !



Kazdy człowiek ma prawo do życia, czemu uwazasz,żę dziecko nie narodzone zasługuje na smierc tylko dlatego, że byc moze bedzie chore?

Mam brata niepełnosprawnego, mam go zajebać żebyś poczuł sie lepiej?
Zgłoś
Avatar
Swinkwizytor 2021-03-02, 21:10 4
Ja pierdole. Ja chce miec prawo do zabicia potencjalnie chorego plodu. Jak ktos nie chce to nie musi tego robic ale ja chce miec taka mozliwosc. Niepelnosprawnym trzeba pomagac i traktowac na rowni.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2021-03-02, 21:17 17
pazuzu napisał/a:

Jak to przecież na TVP powtarzaja że rząd pomaga takim osobom, kłamią??



To teraz zadaj sobie pytanie: jak można pomóc takiej osobie? Wychodzi na to, że nie kłamią

ququa napisał/a:

Mam brata niepełnosprawnego, mam go zajebać żebyś poczuł sie lepiej?



No powinieneś, chociażby ze zwykłej przyzwoitości.
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2021-03-02, 21:18 96
ququa napisał/a:

Kazdy człowiek ma prawo do życia, czemu uwazasz,żę dziecko nie narodzone zasługuje na smierc tylko dlatego, że byc moze bedzie chore?
Mam brata niepełnosprawnego, mam go zajebać żebyś poczuł sie lepiej?



Nie masz zajebać brata. Każda kobieta, która urodziła niepełnosprawne dziecko, będąc świadoma, że takie się urodzi (i nie musi urodzić), jest bohaterką. Więc jeśli Twoja matka wiedziała, że urodzi niepełnosprawne i miała możliwość usunięcia, jest wielką osobą, bohaterką.
Tylko, czy możemy wymagać bohaterstwa od każdej kobiety??
A jeśli państwo wymaga bohaterstwa od kobiety, to niech potem takim dzieckiem się zaopiekuje, da na profesjonalną opiekunkę, a nie jakąś ochłapową rentę, czy zasiłek opiekuńczy...
Zgłoś
Avatar
ciepson 2021-03-02, 21:20 1
Jeżeli zabraknie kasy i rodziców to Julki nie będzie a obrońcy życia dalej będą manifestować, bo każde życie jest ważne.
Zgłoś
Avatar
mam_racje 2021-03-02, 21:30 2
Ale wy się wszyscy boicie... jak dzieci we mgle - przerażone życiem i światem dzieci...
"Intelektualna dysputa" gimnazjalistów na przystanku albo na spędzie Sorosa.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie