18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
lesiot 2010-10-03, 22:53
Na szczęście nie śmierć... źle to ująłem.
Zanim zaczął palić, był po prosty spokojnym i normalnym człowiekiem, pogadać się dało, na piwo wyjść. A od kiedy zaczął jarać, był na przemian po jaraniu, śmiał się z byle czego, nie dało się z nim pogadać, bo w ogóle oderwany od rzeczywistości, czasami nie wiedział gdzie jest, miewał lęki. A kiedy nie jarał, był cholernie agresywny i nadpobudliwy...
Stwierdziłem, że z kimś takim nie chce się zadawać, bo po jaraniu jest jak paprotka, a jak nie jara zachowuje się jak upośledzony dres.
Zgłoś
Avatar
raspbery 2010-10-03, 23:00
z aferą z dopalaczmi to teraz to jako ciekawostka tylko
Zgłoś
Avatar
k................r 2010-10-03, 23:07 1
Virdos napisał/a:

Dyskusja na poziomie czwartoklasistów...



Oto kolejny pretekst do rozpoczęcia zażartej, forumowej dyskusji.



no nie bardzo jeśli kto chce to niech pali komu to przeszkadza niech zalegalizuja , i bedzie git ja osobiscie niepale i jest dobrze
Zgłoś
Avatar
Piotrcovianin 2010-10-03, 23:29 6
-Jestem za legalizacją.

Pierdolenie,że dużo więcej ludzi będzie palić jak stanie się to legalne - brednie, będzie na to zajawka, będą palić,później przestaną. Tak samo jak z alkoholem, który również jest ogólnodostępny - jeden pije dzień w dzień na umór, drugi okazyjnie, trzeci jest abstynentem.

Domyślam się czego boi się rząd - ujaranej, bezmyślnej młodzieży, która ma być przyszłością narodu... ale patrz punkt wyżej. Będzie palił ten kto chce i ile chce. Ilu studentów i studentek "ładuje" alko litrami i mimo wszystko kończy studia i wnosi coś pożytecznego do społeczeństwa ? Oczywiście jestem za przepisem aby palić tylko w wyznaczonych miejscach (nie każdy musi to przecież tolerować), czy przepisem zabierającym prawo jazdy za prowadzenie pod wpływem, itp. - podobnie jak z alkoholem.

Marihuana nigdy nie była bezpośrednią przyczyną śmierci (!) To,że ktoś po gandzi coś sobie zrobił też zdarza się rzadko ale znów wróćmy do alkoholu. Ilu kurwa pijanych pojebów prowadzi auta powodując wypadki ? Ilu się zabija lub pod wpływem robi patologie we własnym domu np. bije żonę i dzieci (uprzedzam Wasze komentarze - mnie się to nie przytrafiło).

Marihuana leczy (Ma ona działanie psychotropowe, w zależności od warunków: uspokajające, lekko euforyzujące i przeciwbólowe; pobudza apetyt, dodatkowo działa rozkurczowo na mięśnie, zmniejsza ciśnienie śródgałkowe i rozszerza oskrzela. - zaczerpnięte z Wikipedii). A to,że ktoś kupuje na bazie "legendarnego" dmosetosa - co jest kurwa bzdurą - to ma chujowe źródło i tyle !

Ktoś tutaj napisał, że kobieta "ćpająca" rodzi upośledzone dzieci - regularnie pijąca też... Ci co palą i mają przerwę są bardziej agresywni od alkoholików? Co za głupota. Alkon,który jest na procentowym głodzie zrobi wszystko żeby się najebać, włączając w to napady różnej agresji (nie pomylcie ich z żulami, bo ci muszą być mili żeby ktoś im dał "2zł") - nasz "ćpun" niekoniecznie, będzie agresywny, zresztą gandzia fizycznie nie uzależnia więc nie ma o czym gadać, może uzależniać co najwyżej psychicznie ale ja np. denerwuję się jak rano gorącej herbaty nie wypiję.
Gadanie,że jak zalegalizują konopie to "heroiczne" ziomki też zechcą legalizacji - tym nie damy, bo są konkretne argumenty na "NIE" - proste. Zresztą trzeba iść z postępem w przeciwnym razie 90% użytkowników tej strony byłaby jeszcze chłopkami pańszczyźnianymi, dającymi daniny na kościół.
Do zwolenników legalizacji - świat nie będzie lepszy po zalegalizowaniu, to zależy od ludzi nie od konopi, a Jah nie jest większy od Boga, Zeusa czy Latającego Potwora Spaghetti.

Co da legalizacja ?
-Więzienia są przepełnione,opłacamy skazańców w większości z naszych portfeli. Jeśli wypuścimy tych strasznych,krwiożerczych "ćpunów" będą miejsca na prawdziwych zbirów.
-Pieniądze z handlu trafiają do przestępczego świata - fakt ale gdy będzie legalizacja, znikną dilerzy, zniknie handel pod szkołami,a dzieciaki zamiast wydawać hajs od starych na zioło, będą mieć np. na kino, bo będą mieć krzaki na parapecie w doniczce.(i może piątkę z biologii dostaną)
-Znikną dopalacze (Dopal Acze i idziemy ziom), jak one działają każdy słyszał lub wie z autopsji.

Starałem się podawać logiczne argumenty tak żeby zrozumieli i zwolennicy legalizacji i przeciwnicy. Możecie mnie nawyzywać, pisać głupoty - szczerze lata mi to koło chuja.

Na końcu pomyślcie sami. Czy w porządku jest żeby "dobry chłopak" za 2g w kieszeni siedział tyle samo lub trochę krócej niż prawdziwi kryminaliści lub pedofile,wzorujący się na Pedobearu ?
Zgłoś
Avatar
Scarlet 2010-10-03, 23:37 1
ależ nasi forumowi eksperci długie posty piszą..
Zgłoś
Avatar
lesiot 2010-10-03, 23:47
Piotrcovianin napisał/a:

Marihuana leczy


Chyba z kompleksów... dajcie spokój, bo to żaden argument i nie ma dziś racji bytu.
Piotrcovianin napisał/a:

(Ma ona działanie psychotropowe, w zależności od warunków: uspokajające, lekko euforyzujące i przeciwbólowe; pobudza apetyt, dodatkowo działa rozkurczowo na mięśnie, zmniejsza ciśnienie śródgałkowe i rozszerza oskrzela. - zaczerpnięte z Wikipedii).


Owszem, ale to jest specyfika jednego ze składników - THC, które naturalnie w marihuanie wsytępuje w stężeniu raptem kilku %.
Dziś hodowanie marihuana nie ma uzasadnienia farmakolgicznego, z racji że THC do celów leczniczych uzyskuje się syntetycznie...
Za wikipedią:
Cytat:

THC otrzymane syntetycznie, znane pod nazwą dronabinol, dostępne jest na receptę (nazwa handlowa Marinol) w kilkunastu krajach, m.in. w USA, Holandii i Niemczech. W USA, Marinol należy do Schedule III (według CSA) - jest narkotykiem o małym ryzyku fizycznego i psychicznego uzależnienia, dostępnym na receptę. Początkowo był zaliczany jednak do Schedule II. Został zatwierdzony przez FDA w terapii takich chorób jak anoreksja, AIDS, a także w przypadku nudności, wymiotów i u pacjentów po przebytej chemioterapii, a także do leczenia choroby Alzheimera.

Analogicznie do dronabinolu, nabilon, był powszechnie dostępny w Kanadzie pod nazwą Cesamet, produkowany przez firmę Valeant. Również w Stanach Zjednoczonych Cesamet został zatwierdzony przez FDA i zaliczony do Schedule II.



Piotrcovianin napisał/a:

A to,że ktoś kupuje na bazie "legendarnego" dmosetosa - co jest kurwa bzdurą - to ma chujowe źródło i tyle !


Czy domestos akurat jest bzdurą to nie wiem (ale prawdopodobny z racji zawartości chloru z tym, że kompletnie nie opłacalny). A przy produkcji (bo ciężko to nazwać hodowlą), używa się głownie eteru i różnego rodzaju rozpuszczalników w celu podwyższenia stężenia THC w końcowym produkcie, do tego dokłada się też inne substancje, które "dodają kopa" (poczynając od klejów, również na bazie rozpuszczalników). Więc akurat rzeczony domestos, to byłby mały pikuś akurat.
Zgłoś
Avatar
losterlse 2010-10-03, 23:54
Osobiście znam typa, co po dobrym bakaniu nabawił się nerwicy serca Ale i tak obrońcy powiedzą, że to zbieg okoliczności :]
Zgłoś
Avatar
m................x 2010-10-04, 0:06 1
poijajac moj poglad na to i obiektywnie oceniajac dyskusje, osoba pana z dlugimi wlosami, ktory siedzi w srodku wkurwia nie do wytrzymania.

sposob w jaki mowi, przerywa i atakuje irracjonalnie zadajac zbyt szczegolowe pytania powoduje ze chce mu sie solidnie przypierdolic i zapytac czy dalej szmaciarz jest taki kurwa pyskaty.
Zgłoś
Avatar
alorkar 2010-10-04, 1:48
chuj z marychujaną! ja chce legalizacje LSD jak w czechach.
Zgłoś
Avatar
Tester 2010-10-04, 9:31 1
Ta książka z konopi jest sprzedawana na gramy ? ?
Zgłoś
Avatar
Antylewak_1920 2010-10-04, 9:44
Głosujcie nadal na PO, PiS i inne chuje muje. Śmiejcie się dalej z Kaczora, oddając głos na Komoruskiego, Pitery, Tuski. Dajcie wreszcie cepy szansę liberałom. Prawdziwym liberałom.
Zgłoś
Avatar
robson101 2010-10-04, 10:37
ale ta pitera farmazony pieprzy .....
Zgłoś
Avatar
NiggaFromNR 2010-10-04, 11:42
lesiot napisał/a:

A przy produkcji (bo ciężko to nazwać hodowlą), używa się głownie eteru i różnego rodzaju rozpuszczalników w celu podwyższenia stężenia THC w końcowym produkcie, do tego dokłada się też inne substancje, które "dodają kopa" (poczynając od klejów, również na bazie rozpuszczalników).



zauwaz jedna rzecz - tak robia producenci NIELEGALNI! (bo w polsce narazie legalnych nie ma). Pomysl czy tak byloby gdyby panstwo mialo monopol na hodowle? szczerze watpie. tak jak z alkoholem - jedni robia piwo za 1.50 byle by najtansze a inni robia piwo za 5 zeta byle by najlepsze. kupowalbys co chcesz i ile chcesz. w zaleznosci od zawartosci THC i od skutkow jakie da dany rodzaj baki - czy bardziej na smiechawe czy bardziej na rozmyslanie nad egzystencja czlowieka we wszechswiecie.

narazie z kupnem zielska jest jak z dopalaczami. nikt w zasadzie nie wie co tam jest... i tak narazie pozostanie ;/
Zgłoś
Avatar
Ciapek426 2010-10-04, 14:22
Dadzą taką kurwę, co nie ma zielonego pojęcia co to są narkotyki, marihuana... Nienawidzę takich ludzi co nigdy nie używali, nie mieli z tym kontaktu i wymądrzają się jakby nie wiadomo kim, kurwa, byli. Ta laska niech się schowa do domu, bo jak ktoś ją spotka na ulicy to rozjebie łeb o pierwszy lepszy krawężnik .
Zgłoś
Avatar
Prozac 2010-10-04, 16:33 1
ta pitera jest tak samo glupia jak i kazdy pismak ktory nie ma zielonego pojecia na zaden temat!!!! jak czytam i slucham takie bzdury to noz sie w kieszeni otwiera!!! zakazuja czegos czego nie znaja toz to jakies horendum!!!! stawia na rowni heroine i trawe!!! nie odpowiedziala na zadne pytanie chlopakow:) zalosne tak samo jak ten okularnik dziennikarski ktory przyklaskiwal piterze praktycznie robiac jej werbalna minete brakowalo tylko orgazmu bo byli az tak jednoglosni:) zalosny ten kraj trzeba sie kryc z ganja bo przeciez alkohol jest bezpieczny.... powiedzcie to maltretowanym kobietom i dzieciom alkoholikow ktorzy sa katami swoich rodzi!!! powiedzcie im ze alkohol jest dobry!!!! przypomina mi to dyktal musi byc wola starych tetrykow ktorzy liza dupy biskupom a potem oblizuja sie i smakuja bo wlasnie tak smakuje wladza w polsce trzeba wejsc klerowi w dupe bo to oni rzadza a ta "liberalna" platforma to zalosny cyrk taki sam jak pisuar!!!! wychowali sie w komunie wiec nie wiedza co to demokracja!!!!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie