18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

Tytuł niczym strzelanina w prowincjonalnym barze na przedmieściach Manaus... a nie czekaj, to Łódź :D
Pewna Pani nieuważnie zważyła pierogi w wyniku czego oszukała sklep na 1,14 zł. Została doprowadzona przed wymiar sprawiedliwości.


[pejsbukowe źródło]

2018-10-24, 09:12
j***ne Bałuty :amused:

2018-10-24, 09:13
Zlodziej ukradnie ci cos z domu do 500zl to nic sie nie dzieje bo "niska szkodliwosc czynu" a tu k***a za 1zl sad i policja. Po zakonczeniu sprawy ten janusz-sklep powinien splacic koszty... sadowe, policji itp itd... ciekawe czy waga miala kalibracje wazna...

Teraz sie boje isc do sklepu kupic pierogi...

2018-10-24, 09:30
Takim czymś powinny się zajmować jakiś natychmiastowe sądy miejskie które se sami wybieramy. Policja przyjeżdża z nimi jakiś taki sędzia dreed, i od razu wyrok. Kara: jeden strzał pasem, na goły tyłek za każde zaj***ne 1zł, w Niedzielę na rynku. Tu zasądzamy jeden pas, wykonany przez sklepikarza. Koniec sprawy.

2018-10-24, 09:47
obstawiam że to zagraniczny market, oni mają środki aby udupic za złotówke, bo naszego sklepikaża można do 400 bez konsekwencji,
ciekaw jestem które to blaszane gówno

2018-10-24, 10:14
art. 286 kk nie ma dolnej granicy czyli oszustwo za złotówke to też oszustwo

tym sposobem 1/3 policjantów klepie oszustwa z olx o klocki za 24.99 i doładowanie organge za 10 cbl

brawo Jasiu

2018-10-24, 10:42
Z jednej strony komdia z targaniem tego do sądu z drugiej nie wiadomo ile takich Grażyn trzynając torebeczki niedoważa produktów... bądź tu mądry...

Rozwiązanie jest proste, niech kasjerka waży i nie będzie problemu.

2018-10-24, 10:53
Dajcie namiary na sklep to opie**ole do zera i spale :amused:

2018-10-24, 10:58
Tak sobie przemyślałem po śniadaniu, ze skoro trafiła na komendę to musiała nieźle policjantom zajść za skórę. Następne 4 godziny przesłuchania mogą świadczyć o odmowie przyjęcia mandatu i skierowania sprawy do sądu. Tam już ślepa temida zadziała, bo wcześniej strony nie doszły do ugody. Pomyślcie jak p*zdę cisną ludzie którzy zwałowali na miliony przy vacie czy innych przekrętach. Zrobić sobie takie problemy za trochę ponad ziko - złoto.

2018-10-24, 11:09
OxY napisał/a:

Tak sobie przemyślałem po śniadaniu, ze skoro trafiła na komendę to musiała nieźle policjantom zajść za skórę. Następne 4 godziny przesłuchania mogą świadczyć o odmowie przyjęcia mandatu i skierowania sprawy do sądu. Tam już ślepa temida zadziała, bo wcześniej strony nie doszły do ugody. Pomyślcie jak p*zdę cisną ludzie którzy zwałowali na miliony przy vacie czy innych przekrętach. Zrobić sobie takie problemy za trochę ponad ziko - złoto.




Źle. Oszustwo jest przestępstwem, w przypadku oszustwa nie ma wykroczenia i ukarania mandatem. Cała procedura idzie jak przy każdym przestępstwie czyli zarzuty, przesłuchanie, sprawa idzie przez Prokuraturę do Sądu. Właśnie to jest najgorsze, że takie gówna skutecznie dławią wymiar sprawiedliwości

2018-10-24, 11:19
Mi dziś w biedronce nieuważnie skasowano zapiekankę jako pizzę, w wyniku czego sklep oszukał mnie na 1 zł. Zgadnijcie co się dalej stało...

Zupełnie k***a nic!

2018-10-24, 11:30
ehh jak się jest miłym i spokojnym przy policjantach to by pewnie pouczyli i nara, musiała zdrową pyskówkę tam odstawić żeby im się chciało ją w kajdankach wieźć na komendę, cztery godziny przesłuchiwać i zawiadomić prokuratora :D

PS jak to jest, że do 500 zł czy ilu tam to można właściwie bezkarnie ze sklepu zajebywać, a za oszustwo na wadze na 1,14 odpowiada się przed sądem?

PS2 biorąc pod uwagę koszty policji, sądu i prokuratury przeciętny obywatel Łodzi już zapłacił te 1,14 za tą kobietę

2018-10-24, 12:01
Wychodzi na to, że w zasadzie, to korzystniejsze dla niej byłoby zaj***nie tych pierogów i bycie zatrzymaną przez ochronę :)

2018-10-24, 12:09
Ło Panie, 1,14zł na pierogach to musiała garść ich dorzucić po zważeniu. A jak Grażka stara, to powinna sama w domu robić i wnuczęta zapraszać!

2018-10-24, 12:23
Tak samo jak jesteśmy zawsze waleni w dupę(metafora homofoboby) a to grosika będę dłużna a to 2gr czasami nawet nic nie mówią tylko od razu kasę zamyka i następny,tak robią 100mln x i patrzcie jaką kwotę zbierają. Nie k***a ,nigdy więcej nie zostawię złamanego grosza. Czy kasjerką każą tak robić czy im po prostu się k***a nie chce