18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
!Timon 2015-08-20, 23:17 55
Moim zdaniem ci drudzy mają rację. Ona zdradzała a on porządny, esteta, filantrop który zawsze mówił "dzień dobry" i dywany trzepał starszym sąsiadkom po prostu się zdenerwował.

Wpierdolić komuś kosę pod żebro za zdradę to przecież całkiem zdrowa i normalna reakcja.
Zgłoś
Avatar
MaczoJuh 2015-08-20, 23:19 15
tylek wypiela... pogodzic sie chciala.
Zgłoś
Avatar
DrWhisky 2015-08-20, 23:21 2
w swym ostatnim agonalnym tchnienu....rozłożyła nogi
Zgłoś
Avatar
Duch 2015-08-20, 23:21 28
"Dałem Ci kosę z napisem loooove"
Zgłoś
Avatar
Mmanius 2015-08-20, 23:22 3
No cóż tu napisać jak zasłużyła to bym ją olał,ale na pewno bym za kurwę nie poszedł siedzieć,tego kwiatu pól światu
Zgłoś
Avatar
Prometheus_Coprophagus 2015-08-20, 23:23 14
Mmanius napisał/a:

tego kwiatu pól światu

A trzy czwarte chuja warte.
Zgłoś
Avatar
yggdragsil 2015-08-21, 1:38 1
A przechodnie bieżeli po yuan 16godzinnej dniówki na plantacji ryżu zamiast pomóc lub obezwładnić albo skorzystać...
Zgłoś
Avatar
SalirSI 2015-08-21, 2:19 3
Tyle dobrze, że w Chinach... tam przynajmniej koleś dostanie to, na co zasługuje. Pluton egzekucyjny ponoć już czeka
Zgłoś
Avatar
Asuritt 2015-08-21, 4:55
Chiny kraj debilizmu ... a wszystko przez komunizm który zlewa ludzi i ich prawa i bezpieczeństwo , a tylko z ludzi wyciąga wszystko za grosze ... nei dziwne że takei patologie wybuchają, która to już cipa zdradzała typa który zapierdalał dla niej całymi dniami .... dobrze zrobił zdrada powinna być karana kobiety jak i faceci ... aby się zastanowili przed a po już tylko niech cierpią lub pierwsze rozwody i dymanie innych ;P
Zgłoś
Avatar
Syn_Milionera 2015-08-21, 5:06
Myślę że psychol albo go zdradzała.
Zgłoś
Avatar
ControlYourMind 2015-08-21, 7:01
Raczej go zdradzała, w 15 sekundzie dokładnie widać jak łatwo jej przychodzi rozkładanie nóg
Zgłoś
Avatar
Sayagin666 2015-08-21, 7:55 7
Asuritt napisał/a:

Chiny kraj debilizmu ... a wszystko przez komunizm który zlewa ludzi i ich prawa i bezpieczeństwo , a tylko z ludzi wyciąga wszystko za grosze ... nei dziwne że takei patologie wybuchają, która to już cipa zdradzała typa który zapierdalał dla niej całymi dniami .... dobrze zrobił zdrada powinna być karana kobiety jak i faceci ... aby się zastanowili przed a po już tylko niech cierpią lub pierwsze rozwody i dymanie innych ;P



debil...

Polska, serce demokracji, bezpieczenstwa i kapitalizmu Facet zabija siekiera 10letnia dziewczynke... Twoja rozkmina na tamat komunizmu, bezpieczenstwa i pracy za grosze rozpierdala system

ja pierdole...

Chinczykow jest z dziesieć gazylionow a co 3 czlowiek na swiecie to chinczyk. Na taka liczbe ludzi jesli komus cos odpierdoli to faktycznie - musi to byc przez komunizm

Zgłoś
Avatar
kaja. 2015-08-21, 9:10 6
Leży kobieta i cierpi a obok przechodzą sobie ludzie jakby nigdy nic i nawet nie zainteresują się, nie pomogą... Co za znieczulica! Nie mogę tego pojąć..
Zgłoś
Avatar
r................4 2015-08-21, 9:10
W końcu poszedłem po rozum do głowy , kupiłem na targu nóż sprężynowy
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie